Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Nikon Prostaff 1000 laserka...
Nikon Prostaff 1000 laserkaugusmõõtja
Suurenda
Zoom
   199.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 7 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
See sihtmärgi prioriteedi lülitussüsteemi ja kahe paindliku mõõterežiimiga kompaktne ja kerge seade katab vahemikku 5–910 m. Esmase sihtmärgi prioriteedi režiim loeb kaugust sihtmärkide rühmast lähimani ja kaugema sihtmärgi prioriteedi režiim näitab vahemaad kõige kaugema sihtmärgini. Ühe nupuvajutusega kuvatakse hetkega ühemeetrise sammuga vahekaugus. Valikuvõimalusi suurendab ühekordne mõõtmine ja kuni kaheksa sekundit vältav püsimõõterežiim ning heleda ja selge vaate tagab kvaliteetne 6x suurendusega mitmekihilise kattega monokulaar.

Suur, paindliku sihtimisega kaugusvahemik
Pika 5–910 m mõõtmisulatusega on mugavalt kaetud kogu vajalik maa-ala. Mitmekülgse sihtmärgi prioriteedi lülitussüsteemiga PROSTAFF 1000 aitab sihtmärgi kiiresti tuvastada. Kui olete silmitsi kattuvate sihtmärkidega, saate valida esmase sihtmärgi prioriteedi režiimi, et kuvada vahemaa lähima sihtmärgini või kaugema sihtmärgi prioriteedi režiimi, mis näitab kaugust kõige kaugema sihtmärgini. 1 m sammuga mõõtmistulemused kuvatakse kiiresti selgele näidikule. Kui ühekordne mõõtmine ebaõnnestub, pikendab seade mõõtmist automaatselt kuni nelja sekundi võrra, kuni see õnnestub. Toitenupu all hoidmine võimaldab püsimõõterežiimi kuni kaheksa sekundi vältel, et saaksite mitme sihtmärgi mõõtmiseks ümbruskonda skaneerida.

Hele ja mugav vaade
Kvaliteetsel 6x suurendusega monokulaari kõigil läätsedel ja prismadel on mitmekihiline kate, mis tagab heleda ja selge pildi sihtmärgi lihtsamaks tuvastamiseks. Suur silma kaugus okulaarist (16,7 mm) tagab mugava vaate, isegi kui kannate prille. Dioptri reguleerimine võimaldab peenhäälestada näidiku vastavalt oma nägemisele.

Vastupidav seade Teie taskus
Kompaktse ja kerge ehitusega seade mahutab suurte kauguste mõõtmise teile peopessa ja seda saab sihtmärgile lähenemise ajal mugavalt taskus hoida. PROSTAFF 1000 on tugev ja vihmakindel (kuni JIS/IEC kaitseklassi 4 (IPX4) ekvivalendini) ning suure temperatuuritaluvusega alates -10˚C kuni + 50˚C. Seade on tugev ja töökindel ning selle jõudlusele võite kindel olla kõikjal, kuhu teie sihtmärk teid viib.

  • Mõõtevahemik (tegelik kaugus): 5 - 910 (m)
  • Täpsus (tegelik vahemaa): +/- 1 m (alla 100m), +/- 2 m (100m ja üle selle)
  • Mõõtmed (L x K x S): 91 x 73 x 37 mm
  • Väljundava: 3,3 mm
  • Objektiivi efektiivne diameeter: 20 mm
  • Suurendus: 6 x
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).