Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Samyang AF 45mm f/1.8 FE So...
Samyang AF 45mm f/1.8 FE Sony-E
379.00 €
Suurenda
Zoom
   329.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 11 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
Kaaludes vaid 162 grammi, on uus Samyang AF 45mm f/1.8 FE järjekordseks suurepäraseks objektiiviks Sony kaameratega pildistajatele, kes soovivad hoida enda fotokoti sisu võimalikult kerge ja kompaktsena, ohverdamata seejuures optilist kvaliteeti. Uus objektiiv on loodud täiskaadrisensoriga kaamerate jaoks ning valitud fookuskaugus sobib suurepäraselt kõigi olukordade jäädvustamiseks inimsilmale omase vaateväljaga - lastest ja tänavavaadetest reisifotode ja maastiku jäädvustamiseks. Samavõrd hästi saab Samyang AF 45 mm f/1.8 FE kasutamiseks ka APS-C mõõdus sensoritega Sony A6xxx kaamerate ees, kus 45 mm muutub ideaalselt portreefotograafiaks sobivaks objektiiviks.

 

Samyang AF 45mm f/1.8 FE teravustamismootor on kiire, täpne ning vaikne. Lisame valgusjõulisuse ning saamegi objektiivi, mis sobib suurepäraselt nendeks fotosessioonideks, mille toimumist te ei soovi kõrvaliste helide ega välgusähvatustega häirida. Üheksa lamelliga diafragma moodustab meeldivalt ümara ava, millega kaasneb pehme ja meeldiv tausta hägustamine, mis on eriti hinnatud portreefotograafias. Vaid 45 cm lähim teravustamiskaugus võimaldab pildile püüda detaile, mis aitavad elustada teie jutustatavat lugu.

Vaatamata sellele, et Samyang AF 45mm f/1.8 FE on loodud võimalikult väikse ja kergena, on sellega tehtud jäädvustused siiski muljetavaldavad. Optiliselt koosneb objektiiv 7 läätsest, millest on loodud 6 gruppi. Optiliste moonutuste kõrvaldamiseks ja terava kujutise saamiseks kasutatakse kahte asfäärilist ning ühte ED-klaasist (Extra-low Dispersion) läätse. Sarnaselt teiste Samyangi AF objektiividega, lisab ka 45mm f/1.8 piltidele veidi soojust – tonaalsus, mida paljud kasutajad hindavad. Samyang’i Ultra Multi Coating katted läätsedel tagavad kujutise kontrastsuse ning selguse.


  • Sobivus: Sony-E täis- ja poolkaader hübriidkaamerad
  • Ava: f/1.8-f/22
  • Ehitus: 7 elementi 6 grupis
  • Diafragmalamellide arv: 9
  • Stabilisaator: Ei
  • Teravustamine: Autofookus
  • Minimaalne teravustamise kaugus: 45 cm
  • Filter: 49mm
  • Pikkus: 56.1 mm
  • Kaal: 162g


Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Lisaks soovitame
Marumi DHG-UV 49mm17.90€ Osta
Marumi Super DHG-UV 49mm24.90€ Osta