Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Tamron SP 90mm f/2.8 Di VC ...
Tamron SP 90mm f/2.8 Di VC USD Macro Canonile
629.00 €
Suurenda
Zoom
   599.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 21 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse

  • Sobivus: Canon täis- ja poolkaader peegelkaamerad
  • Ava: f/2.8-f/32
  • Ehitus: 14 elementi 11 grupis
  • Teravustamine: manuaalne ja autofookus
  • Stabilisaator: jah
  • Lähim teravustamiskaugus: 30cm
  • Mõõdud: 79 x 117mm
  • Kaal: 610g
  • Sobiva filtri diameeter: 62mm

Komplektis: korgid, päikesevajruk


Kvaliteetne optika, tipptasemel tootedisain ning suurepärane kasutusmugavus - need iseloomustavad uut Tamron SP 90mm f/2.8 Di VC USD Macro (Mudel F017) objektiivi kõige täpsemalt. Selles objektiivis on kombineeritud kõrgelthinnatud optiline disain uute funktsioonide ning tootedisainiga. XY-Shift (horisontaalsel ning vertikaalsel teljel toimuv nihe) kompensatsiooni lisamine teeb niigi hea pildistabilisaatori veelgi paremaks ning parandab ka stabilisaatori tööd nii makro- kui teleasendis. USD teravustamismootori kontrollalgoritmide uuendused parandavad teravustamise kiirust ning täpsust mitmetes situatsioonides. Lisaks on sel objektiivil ka tipptasemel niiskus- ja tolmukindlus koos fluoriinvääristusega eesmisel elemendil, mis omakorda hoiab mustuse optikalt eemal - niimoodi saab objektiivi muretult ka ekstreemsemates oludes kasutada. See kõik annab kokku SP seeria väärilise, üleni metallist tuubusega kvaliteetse makroobjektiivi, mida on mugav ja kindel käes hoida ning ka kvaliteetset pilti teha.

SP seeriale kohane optiline kvaliteet
Selle objektiivi optiline konstruktsioon koosneb 14 elemendist 11 grupis, millest üks on madala dispersiooniga (LD Low Dispersion) ning kaks eriti madala dispersiooniga (XLD eXtra Low Dispersion) klaaselementi, mis hoiavad lateraalse ning teljel oleva kromaatilise aberratsiooni kontrolli all ning tagavad suurepärase pildikvaliteedi.
Objektiivis kasutusel olev nn ujuv elemendigrupp koostöös teiste elemenditega korrigeerib erinevaid optilisi moonutusi kodu teravustamiskauguse ulatuses. Niimoodi on maksimaalne pildikvaliteet tagatud nii makroasendis kui lõpmatusesse teravustades. Sisepeegeldus ning varikujutised võivad ka kõige paremini planeeritud kaadri ära rikkuda. Seetõttu on objektiivis kombineeritud kaks erinevat vääristust - eBAND (Extended Bandwidth & Angular-Dependency) vääristus on pandud BBAR (Broad-Band Anti-Reflection) vääristuse peale - mis omakorda sisuliselt elimineerib nii sisepeegelduse kui ka varikujutiste tekke. Seda isegi päikeselise ilmaga vastu valgust pildistades.

Tamroni VC pildistabilisaator koos XY-nihke kompenseerimisega
Tamron VC pildistabilisaatorile on lisatud uus XY-nihke kompenseerimine, mis oluliselt parandab stabilisaatori võimekust nii makro- kui lõpatuse asendis.

Kombineerides bokeh teravusega
Tamroni 90 mm makroobjektiivide – nii vanade käsitsi teravustamisega kui uute autofookusega – ühiseks nimetajaks on olnud suurepärane bokeh. Uue objektiivi disainimisel lähtuti samast tootefilosoofiast, samas kombineerides seda kõrge lahutusvõimega. Seetõttu ei jää objektiivi detailsus alla tänapäeva kõrge lahutusvõimega kaamerate võimekusele, samas pakub suurepärast üleminekut ning meeldivat bokeh't.

Niiskus- ning tolmukindel konstruktsioon
Tipptasemel niiskus- ning tolmukindlus tagab mugava, töökindla kasutuse igas situatsioonis. Lisaks on objektiivi eesmine element fluoriinvääristusega, luues klaasil vett ja mustust hülgava kihi.

Optimaalselt häälestatud USD mootor
Objektiivis kasutusel olev USD mootor on optimeeritud makrofotograafia vajadusi silmas pidades, tagades kiire, täpse ning pea hääletu töö et ka pelglikum subjekt ära ei ehmataks. Vajadusel saab ka niigi kiiret ja täpset teravustamist käsitsi korrigeerida ilma, et peaks objektiivi käsitsi teravustamise asendisse lülitama.


SP (Super Performance) seeria
Tamroni SP seeria objektiivid on optiline tippklass, kus ei ole tehtud kompromisse pildikvaliteedi osas. Objektiivid on disainitud sedasi, et need kataks ka nõudlikuma proffesionaali vajadused.

eBAND ning BBAR vääristus
Kasutades uue põlvkonna eBAND nind BBAR vääristust objektiivi elementidel vähendatakse oluliselt sisepeegeldust ning varikujutist. Niimoodi saab pildistada ka ülilainurkasendis vastu päikest ilma, et sisepeegeldused pilti rikuks.

XLD ning LD klaaselemendid
Selle objektiivi optilises disainis on kasutatud esmaklassilisi elemente. XLD (eriti madala dispersiooniga) element, mis on valmistatud spetsiaalsest klaasist ning on üliväikese refraktiivsuse indeksiga. See omakorda tähendab, et pildid on teravad ning kontrastsemad, kuna kromaatiline aberratsioon on viidud miinimumini.

Valgusjõuline, väiksema teravussügavusega
Tänu maksimaalsele f/2.8 avale on võimalik subjekti taustast natuke eraldada. Lisaks, tänu suurele avale on ka hämaras pildistamine lihtsam.

USD mootor
Tamroni USD (Ultrasonic Silent Drive) teravustamismootor tagab ülikiire, peaaegu hääletu opereerimise. Sedasi saad pildistada ka sellised loomi ning linde, kes väikseimagi heli peale kaadrist plehku panevad.

VC (Vibration Compensation) pildistabilisaator
Unusta ära udused pildid, kuna ei ole võimalik kasutada piisavalt lühikest säriaega või statiivi. Tamroni VC (Vibration Compensation) silub need väikesed liikumised, mis tulevad statiivita käest pildistades.
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Lisaks soovitame
Marumi DHG Super Lens Protect 62mm35.90€ Osta
Marumi Super DHG-UV 62mm35.00€ Osta