Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Canon tutvustab uut peegelkaamerat EOS 80D ja EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM objektiivi Tagasi

Lisatud 18.02.2016

Canon tutvustas täna uut, võimsat ja täieliku varustusega EOS 80D digitaalset üheobjektiivilist peegelkaamerat. Kaamera ühendab endas juhtivad pildindustehnoloogiad, kaasa arvatud 24,2 megapiksline CMOS-sensor ja DIGIC 6 protsessor koos uue täis-risttüüpi 45-punktilise automaatteravustamissüsteemiga ja kiire 7 kaadrit sekundis pildistamiskiirusega.

Canon esitles ka uut universaalset objektiivi EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM – uuendusliku nano USM tehnoloogiaga ja valikulise võimsa suurendusega Power Zoom adapteriga PZ-E1, mis suurendab filmimise ajal sujuvalt ja võimaldab kaugkasutamist läbi Wi-Fi võrgu.

EOS 80D uus sensor tagab pildi selguse ja võimaluse eemaldada fotolt kõik mittevajalik, samal ajal kui uus 45-punktine täis-risttüüpi automaatteravustamissüsteem ja pildistamiskiirus 7 kaadrit sekundis tabavad tegevuse äärmise täpsusega. Automaatteravustamise punktid on kas eraldi valitavad või rühmitatavad, mis võimaldab nii täpsusfookustamist (pin-point), kui ka laia pildistamisala ja annab seega suurema võimaluse soovitud kompositsiooni loomiseks, hoolimata sellest, kus pildistatav subjekt kaadris asub. Kui kasutada objektiivil kitsaid avasid, siis pakuvad kokkusobivad 27 f/8 automaatteravustamispunktid võimalust täpselt fookustada ka kõige keerulisemates tingimustes.

Kaamera on loodud pildistamiseks erinevates valgustingimustes, sellel on sisseehitatud ISO valgustundlikkus ulatuses 100-16,000, mis on laiendatav kuni ISO 25,600. Lisaks toimib kaamera automaatteravustamise süsteem isegi kuuvalguses (-3EV). Täpsed säriajad saavutatakse tänu 7560-pikslisele RGB-IR mõõtesensorile, mis mõõdab nii nähtavat kui ka nähtamatut infrapunavalgust, samal ajal kui virvenduse tuvastamise süsteem tagab värelevas kunstvalguses pildistamisel stabiilse säri. Uus valge prioriteedi seadistus võimaldab muuta soojade toonide skaalat.

Kompaktse kaamera käepärane ja loomulik disain võimaldab kerge vaevaga pildistamist endale mõnusaks kohandada, sellele aitavad kaasa mugavalt paigutatud nupud, mis võimaldavad kiiresti kasutada kõige levinumaid režiime ja seadistusi. Intelligentne pildiotsija näitab 100 % kaadrist ja ühtlasi ka hetkel kasutatavaid seadeid - soovi korral saab kiirelt lülituda kas 7,7 cm (3 tolli) muudetava nurgaga Clear View LCD II puuteektraanile, mis on ideaalne filmimiseks, Live View režiimi, või ka pääseda ligi erinevatele funktsioonidele.

Kaamera EOS 80D pakub täis-HD filmimiseks täieliku paindlikkuse. Tänu Canoni unikaalsele Dual Pixel CMOS automaatteravustamistehnoloogiale on saavutatud täpne ja sujuv automaatteravustamine. Nii automaatteravustamise kiirust kui ka objekti tuvastamise tundlikkust saab kerge vaevaga reguleerida ja see annab teile täieliku võimaluse tagada, et need vastavad teie filmi stiilile.

Kaamera võimaldab filmida MP4 vormingus sagedusega 60 kaadrit sekundis. EOS 80D kaameral on nii kõrvaklapid kui ka mikrofon, mis võimaldab teil filmimise ajal täielikut heli salvestada ja kontrollida. 

EOS 80D kasutamine koos rakendusega Canon’s Camera Connect annab võimaluse pildistada eemalt oma nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu. Sisseehitatud wifi ja dünaamiline NFC-ühendus teevad lihtsaks kaamera ühenduse nutiseadmega ja täisresolutsiooniga JPEG-kujutiste jagamise. Canon Connect Station CS100 võimaldab ühendada ja juhtida kaamerat läbi arvuti, ilma et oleks vaja wifi ruuterit.

Canoni uuel objektiivil EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM on suurepärane autofookus nii filmimisel kui ka pildistamise. Selle fookuskaugus võimaldab pildistada ilma objektiivi vahetamata nii lainurkpilte kui ka lähivõtteid. EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM on esimene Canoni objektiiv, milles kasutatakse nano USM fookustamistehnoloogiat, mis tagab sujuva ja vaikse automaatteravustamise filmimisel ning kiiruse pildistamisel. Uus adapter Power Zoom PZ-E1 on kompaktne ja kergekaaluline objektiivi EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM jaoks loodud lisatarvik, mis võimaldab filmimisel sujuvalt suumida, sobib ideaalselt professionaalse dokumentaalmaterjali filmilmiseks ning on ühtlasi käsitsetav wifi kaudu.

 

EOS 80D põhiomadused:

 

  • Tundlik kaamera
  • Pildi ja video kvaliteet väga erinevates tingimustes
  • Sobib videograafiaks
  • Kergelt ühendatav, kaugpildistamise/-filmimise ja kujutiste jagamise võimalus

Canon EOS 80D kaamerad Fotoluksis>>>

 


EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM põhiomadused:

 

  • Mitmekesine fookuskaugus erinevate objektide pildistamiseks
  • Nano USM tehnoloogia fotode automaatteravustemiseks ja vaikne, sujuv automaatteravustamine filmimisel
  • Optiline 4-stopiline pildistabilisaator tagab, et teie pildid on nõelteravad
  • Dünaamiline pildistabilisaator võimaldab erakordse kindlakäelisusega filmitud materjali 

20.12.2019 - Fotoluksi kaupluste pühadeaegsed ja aastavahetuse lahtiolekuajad
10.12.2019 - Fotoluksist saab uue hübriid- ja peegelkaameraga tasuta kaasa kolm head asja!
09.12.2019 - Sensor puhtaks kiiresti ja kvaliteetselt!
08.12.2019 - Kas Sinu monitoril on värvid korrektselt paigas?
07.12.2019 - Binokkel - kuidas ja millist valida?
28.11.2019 - MUST REEDE & LAUPÄEV!
15.11.2019 - Värskendame uudist: meie juures saab vanu slaide skännida!
15.10.2019 - Fujifilm Winter Cashback 2019 kampaania
09.10.2019 - Solarise keskuse Fotoluksi kaupluse sulgemine
18.09.2019 - Fototarkus: Portreede pildistamine naturaalvalguses

Uudised »