Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Nikon toob turule uue D5500 peegelkaamera Tagasi

Lisatud 12.01.2015


Nikon tutvustab esimest DX-formaadis kaamerat D5500, millel on muudetava nurgaga puuteekraan. Kerge, võimas ja hõlpsalt kaasaskantav digitaalne üheobjektiiviline peegelkaamera võimaldab teil jäädvustada senisest veelgi paremaid pilte.

D5500 on mõeldud igaks olukorraks, alates kiire liikumise ja vähese valgusega tingimustes jäädvustamiseks ning lõpetades suurte fotoprintide ja kvaliteetsete videote tegemisega ning see sobib ideaalselt loomingulistele isikutele, kes soovivad pildistamise viia järgmisele tasemele. Kaamera suur DX-formaadis pildiandur ja ISO-vahemik 100–25 600 tagab, et pildid on selgemad ja kirkamad kui kunagi varem. Kui ühendate kaamera külge veel võimsa NIKKORi objektiivi, on tehtud pildid üliselged. Isegi suurelt välja prinditult või suurel ekraanil vaadates on teie fotod ja videod kristallselged peegeldused sellest, kuidas te maailma näete.

Eelkäijast palju kergema ja õhema D5500 ehituses on kasutatud uudset monokokk-konstruktsiooni ja kaamera käepärane pide sobib sõrmedega nagu valatult. Tundlik muudetava nurgaga puuteekraan võimaldab teil kaamerat kasutada nagu nutitelefoni ja sisseehitatud Wi-Fi võimaldab kvaliteetseid fotosid hõlpsalt jagada nutiseadme kaudu.¹ Jõudlus, kaasaskantavus, mugavus: D5500 toob täiuslikkuse teie käeulatusse.

Nikon Europe’i digitaalsete üheobjektiiviliste peegelkaamerate tootejuht Marina Gurevich ütles: „Me oleme väga põnevil kaamera D5500 kasutusvõimaluste üle. Nutitelefonide turuletulekuga muutus loominguline pildistamine määratult populaarsemaks ja see digitaalne üheobjektiiviline peegelkaamera on suurepärane viis, kuidas pildistamisoskusi veelgi arendada. Uus kujundus ja ergonoomika on väga muljetavaldavad ning puutepaneel on hämmastavalt tundlik: kaamerat on kohe väga mugav kasutada. Mis kõige tähtsam, Nikoni võimas pilditehnoloogia võimaldab kaameraga D5500 saavutada suurepäraseid tulemusi igas olukorras.”

Teie fotod pole kunagi varem nii head välja näinud

Jätke hägusad pildid seljataha ja nautige vabadust luua erksaid, rikkalike üksikasjadega pilte, mis tõmbavad tähelepanu. Kui soovite jäädvustada täpselt õige hetke, tagavad D5500 täiustatud omadused tulemuse, mis jääb alatiseks meelde. Spetsiaalselt madalsagedusfiltrita (OLPF) loodud kaamera pildianduris kasutatakse selle 24,2-megapikslist eraldusvõimet maksimaalselt ära, et töödelda pilte erakordselt kirgaste detailidega – eriti jäädvustades NIKKORi objektiiviga. ISO-vahemik 100–25 600 võimaldab teil teha imelisi pilte ja videoid isegi vähese valgusega tingimustes, nii pole aeg ja koht enam piiravad tegurid. Nikoni 39-punktine automaatse teravustamise süsteem, mille keskel on üheksa risttüüpi andurit, püsib alati soovitud objektil, olenemata sellest, kus objekt kaadris asub. Pidev võttekiirus kuni 5 kaadrit sekundis tähendab, et põgusaid žeste või näoilmeid saab jäädvustada täpselt õigel hetkel isegi kiire tegevuse pildistamisel. Nikoni pildiprotsessor EXPEED 4 tagab kiire pildistamise, täiustatud müravähendamise ja sujuva videosalvestuse. Nii saate mälestusväärsed hetked jäädvustada enesekindlalt ja tulemused on suurepärased.

Järgige oma intuitsiooni

Puuteekraani abil juhtimine, muudetav nurk ja sisseehitatud Wi-Fi: D5500 teeb loomingulise külje arendamise lihtsaks. Lihtsalt pöörake, kallutage või keerake suurt pöördekraani, et teha fotosid, mis kajastavad teie maailmavaadet. Seejärel puudutage tundlikku puuteekraani, et teravustada ja pildistada või reguleerida sätteid, nagu ava, ISO ja säriaeg. Piltide kerimiseks nipsake või taasesituse ajal vähendamiseks või suurendamiseks suruge sõrmed kokku või viige lahku. Leidke fotod, mis teile meeldivad ja jagage neid seejärel sisseehitatud Wi-Fi¹ kaudu: teie fotode muljetavaldav kvaliteet jätab sügava mulje. Isegi siis, kui pildistate läbi pildiotsija, saate kasutada kaamera puutejuhtimise võimalusi tänu Fn puutefunktsioonile, mis võimaldab põhisätteid sõrmeviipega kiiresti reguleerida. Fn puutefunktsioonile saab määrata kuni kaheksa sätet, kaasa arvatud fookuspunktide, automaatse teravustamise ala režiimide, ava ja ISO-tundlikkuse sätted. Samuti tasub meeles pidada, et Wi-Fi-funktsioon võimaldab kaamerat kaugjuhtida, kasutades selleks ühendatud nutiseadet: tänu pöördekraanile ja piltide kvaliteedile on endast tehtud pildid rabavad autoportreed, mis püüavad kindlasti pilke.

Loominguline paindlikkus

D5500 on võimas tööriist, mis võimaldab teil oma loomingulisi ideid täiel määral ellu viia. Kui olukord nõuab video salvestamist, jäädvustab D-video funktsioon sujuvaid ja detailirohkeid täiskõrglahutusega videoklippe kaadrikiirusel kuni 50p/60p. Kaamera pakub videote jaoks üliolulist tipptasemel töövõimet ja teravat fookust ning salvestamine algab lihtsa vajutusega spetsiaalsel video salvestamise nupul. Eriti täpseks pildistamiseks vaadake pildiotsijasse väga lähedalt, see võimaldab objekte jälgida reaalajas ilma viivituse ja moonutusteta. Pildistamise muudab veelgi mugavamaks see, et D5500 kuvab äsja tehtud pildi automaatselt LCD-ekraanil kohe, kui pildiotsijalt pilgu pöörate. Kui soovite pildistatavat peenhäälestada, võimaldab Nikoni teise põlvkonna Picture Controli süsteem pildistamisel ja videote salvestamisel teravduse, kontrastsuse, ereduse, värvitooni, selguse ja küllastumise sätteid täielikult kontrollida. Te saate valida seitsme režiimi vahel, mille hulka kuulub uus säte Flat (Ühtlane), mis säilitab kõik detailid ja rikkaliku tonaalsuse teabe nii heledatel aladel kui ka varjudel, mis teeb sellest ideaalse valiku, kui soovite pärast pildistamist retušeerida.

NIKKOR, kiirvälk ja süsteemi ühilduvus

NIKKORi objektiivide kvaliteet on teiste kaameratüüpidega võrreldes Nikoni digitaalse üheobjektiivilise peegelkaamera üks peamisi eeliseid, D5500 ühildub kõigi DX-formaadis objektiividega. Olgu selleks kompaktne suumobjektiiv, mis on täiuslik tavaolukorras või reisipiltide tegemiseks, või fikseeritud fookuskaugusega suure avaga objektiiv, mis võimaldab saavutada kauni bokeh-efekti (tausta hägustamine), või mugavalt kaasaskantav telefoto objektiiv – iga olukorra jaoks on objektiiv olemas. Ükskõik millise objektiivi valite, saate täpsuse ja paindlikkuse, et võtta viimast kaamera 24,2-megapikslisest eraldusvõimest: nautige erksate värvide ning silmatorkava kontrastsusega fotode jäädvustamist või katsetage videote tegemisel filmiefektidega. Lisaks objektiividele avavad Nikoni kiirvälgud, nagu SB-300, võimaluse olla valgusega loominguline, kiirvälk SB-500 on varustatud intensiivse LED-valgustiga, mis sobib ideaalselt videote salvestamiseks. Kui video heli on sama tähtis kui visuaalne pool, võimaldab Nikoni väline stereomikrofon teil salvestada videot, millel on terav ja selge heli.

Põhifunktsioonide kokkuvõte

• Uskumatu pildikvaliteet: 24,2-megapiksline DX-formaadis andur ilma OLPF-ita
• Suurepärane toimivus vähese valgusega tingimustes: ISO 100–25 600
• Suur pöördekraan: 8,1 cm (3,2 tolli) LCD-ekraan laia vaatenurga ja suure 1037-kilopunktise eraldusvõimega
• Tundlik puuteekraan: puudutage teravustamiseks ja pildistamiseks või sätete, nagu ava, ISO ja säriaeg, reguleerimiseks
• Fn puutefunktsioon: saate pildiotsija kaudu pildistamisel sõrmeviipega kiiresti põhisätteid reguleerida
• Sisseehitatud Wi-Fi: jagage hõlpsalt ühilduva nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu muljetavaldavaid fotosid
• Tõhus disain: monokokk-struktuur ja käepärane pide. Kaamera mõõtmed on ligikaudu 124 × 97 × 70 mm ja see kaalub ainult 420 g (ilma aku ja mälukaardita)
• 39-punktine automaatse teravustamise süsteem: selle keskel on üheksa risttüüpi andurit
• Täiustatud kontrastitajuga automaatne teravustamine: reaalaja vaates pildistamisel 20% kiirem kui D5300
• Kiire ja võimas EXPEED 4 pilditöötlusprotsessor
• Sarivõte kiirusega kuni 5 kaadrit sekundis
• Täis-HD-videod: vormingus 1080/50/60p, toetatud on täis-HD/60p-väljund
• Picture Control 2.0: hindamatu tööriist fotode ja videote jäädvustamiseks just nii, nagu soovite. Sisaldab maksimaalse dünaamilise ulatuse kohandamiseks uut sätet Flat (Ühtlane)
• Sisseehitatud stereomikrofon: ja ühilduvus Nikoni ME-1 stereomikrofoniga
• Pildiotsija: kaadri teravussügavus ligikaudu 95%, suurendus ligikaudu 0,82-kordne
• 10 eriefekti liikumatute piltide ja videote jaoks
• 16 stseenirežiimi
• Loomingulised tööriistad: retušeerimismenüü, kahveldusfunktsioonid, HDR-pildistamine, intervalltaimeriga pildistamine, vinjeti reguleerimine
• Täiendatav süsteem: ühildub terve hulga NIKKORi DX-formaadis objektiividega ja spetsiaalsete Nikoni kiirvälkudega
• Ühildub juhtmevabade kaugjuhtimiskontrolleritega WR-R10/WR-T10

 20.12.2019 - Fotoluksi kaupluste pühadeaegsed ja aastavahetuse lahtiolekuajad
10.12.2019 - Fotoluksist saab uue hübriid- ja peegelkaameraga tasuta kaasa kolm head asja!
09.12.2019 - Sensor puhtaks kiiresti ja kvaliteetselt!
08.12.2019 - Kas Sinu monitoril on värvid korrektselt paigas?
07.12.2019 - Binokkel - kuidas ja millist valida?
28.11.2019 - MUST REEDE & LAUPÄEV!
15.11.2019 - Värskendame uudist: meie juures saab vanu slaide skännida!
15.10.2019 - Fujifilm Winter Cashback 2019 kampaania
09.10.2019 - Solarise keskuse Fotoluksi kaupluse sulgemine
18.09.2019 - Fototarkus: Portreede pildistamine naturaalvalguses

Uudised »