Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

GoPro HERO4 toob kasutajani 4K viseosalvestuse ning sisseehitatud LCD ekraani Tagasi

Lisatud 29.09.2014

HERO4 Black on 2x võimekam kui varasemalt enim müüdud GoPro HERO3+ Black edition ning on nüüd võimeline salvestama filmikvaliteediga 4K videot 30 kaadrit sekundis (fps), 2.7K videot 50 kaadrit sekundis ning 1080p videot hullumeelsel 120 kaadrit sekundis. Seeläbi elimineerites rolling-shutter efekti ning võimaldades aega-väänavaid slowmotion kaadreid. HERO4 Black audio salvestus on taaskord ümber tehtud ning võrreldes eelmise versiooniga on dünaamiline ulatus kaks korda suurem. Parandatud on ka salvestuskvaliteeti hämaras, üldist pildikvaliteeti ning lisandunud on videosse “highlight”’ide salvestamise võimalus. Muudetud on ka menüü ülesehitust mis võimaldab kaamerat kiiremini ja lihtsamini seadistada. Lüfidalt - kaks korda parem. Jälle! HERO4 Silver toob kasutajani samalaadse professionaalse pildikvaliteedi kui Black, ent välja on jäetud mõned ülinõudlikud videorežiimid (4K30, 2.7K50 1080p120) ning nende asemel pakub  HERO4 silver sisseehitatud puutetundliku ekraani kasutusmugavust.

Hero4 Black - 4K video!

● Üliterav Ultra HD4K video 30 kaadrit sekundisvõimaldab salvestada neli korda kõrgemat videokvaliteeti, kui harjumuspäraseks saanud Full HD. Iga kaader on8.3 megapixlit foto, seega sõna “snapshot videost” saab täiesti uue kvaliteedi tähenduse
● Kiiremad* kõrge resolutsiooniga kaadrisagedused2.7K 50fps ja 1080p 120fps
● 12MP fotod sagedusega kuni 30 kaadrit sekundis
● Uuendatud kasutajaliides mis võimaldab paremat navigeerimist suuremate  seadistusvõiamlsute hulgas
● 50% kiiremWi-Fi* kombineeritunaBluetooth®iga võimaldab kiiremat ja väiksema energiakuluga GoPro App kasutamist


HERO4 Silver– Professionaalne salvestuskvaliteet.

Puutetundliku ekraani mugavus.  The HERO4 Silver loob pretsedendi kombineerides endas puutetundliku ekraani  kasutusmugavuse ja GoPro salvestuskvaliteedi. Tegu on esimese sisseehitatud ekraaniga GoPro’ga:

● Sisseehitatud puutetundlik ekraan võimaldab lihtsamat kaamera seadistuste kontrolli, kaadri sättimist ning järelvaatamist.
● Professionaalne salvestuskvaliteet resolutsioonidel 2.7K30, 1080p60 and 720p120
● 12MP fotod kuni 30 kaadrit sekundis
● 50% kiirem Wi-Fi* kombineerituna Bluetooth®iga võimaldab kiiremat ja väiksema  energiakuluga GoPro App kasutamistKõige võimekamad GoProd senini.

HERO4 Black ja Silver lisavad funktsionaalsust mis avardab veelgi Gopro kasutusvõimalusi, tehest  temast tõesti maailma universaalseima kaamera. Protune™, nüüd nii fotodel kui videol.

● Neile, kes soovivad kaamerat käsitsi seadistada, oleme lisanud professionaalile suunatud  Protune seade mis võimaldab seadistada värve, teravust, ISO ja Exposure’it. Seda nii fotode kui video puhul! Uued seaded “pärast hämarat” ajaks.
● Soovid jäädvustada Linnuteed või lõkkeõhtut? Uued “Night Photo” ja “Night Lapse” režiimid  võimaldavad salvestada fotosid säriajaga kuni 30 sekundit. Märgi enda parimad momendid.
● “HiLight Tag” võimaldab märkida ära huvitavad momendid videos vajutades nuppu  kaameral või puldil. Selliselt on lihtsam järeltöötluses, tasuta tarkvarasGoPro Studio või  GoPro App, meeldejäävad hetked leida ja need avalikustada.HiLight Tag’i saab kasutada  ka nutitelefonigaGoPro App’i kasutades. QuikCapture kiirus ja mugavus.
● QuikCapture teeb lihtsaks kaamera käivitamise ja salvestuse alustamise ühe nupuvajutusega.Kui režiim on sisse lülitatud alustab üks vajutus videosalvestuse ning  nupu vajutus ja allhoidmine Time Lapse fotosalvestuse. HD audio.
● Täiesti ümberdisainitud sisseehitatud audiosalvestus, koos uue mikrofoniga, võimaldab  salvestada puhtamat helikvaliteeti, kaks korda suurema dünaamilise ulatusega, kui  eelnevad mudelid.

Tutuvustame - HERO – Suurepärane entry-level GoPro.

GoPro’l on samuti au tutvustada HERO kaamerat, suurepärast entry-level kaamerat GoPro maailma. Disainitud olema lihtne ning olles ehitatud otse veekindla korpuse sisse võimaldab  HERO kaamera salvestada 1080p videot 30fps ning 720p videot 60fps. HERO salvestab samalaadsed kaasahaaravat ja ahhetamapanevat videomaterjali, mis on teinud GoPros’st maailma enimmüüdud kaameratootja, ent toob selle kasutamist lihtsustades ja jaehinnaga 149€ kättesaadavaks kõigile.
20.12.2019 - Fotoluksi kaupluste pühadeaegsed ja aastavahetuse lahtiolekuajad
10.12.2019 - Fotoluksist saab uue hübriid- ja peegelkaameraga tasuta kaasa kolm head asja!
09.12.2019 - Sensor puhtaks kiiresti ja kvaliteetselt!
08.12.2019 - Kas Sinu monitoril on värvid korrektselt paigas?
07.12.2019 - Binokkel - kuidas ja millist valida?
28.11.2019 - MUST REEDE & LAUPÄEV!
15.11.2019 - Värskendame uudist: meie juures saab vanu slaide skännida!
15.10.2019 - Fujifilm Winter Cashback 2019 kampaania
09.10.2019 - Solarise keskuse Fotoluksi kaupluse sulgemine
18.09.2019 - Fototarkus: Portreede pildistamine naturaalvalguses

Uudised »