Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Ilford Photo Simplicity Fil...
Ilford Photo Simplicity Film Kit
Suurenda
Zoom
   17.90 € Osta

Lisa võrdlusesse
ILFORD SIMPLICITY Starter Pack – kõik vajalikud kemikaalid filmi töötlemiseks mugavates väikepakendites. Komplektiga saab ilmutada 2 rulli 35mm (135) või 1 rulli 120 filmi.

 • Komplekti kuuluvad: filmiilmuti, stopplahus, kinniti ja wetting agent (pesuaine).
 • Mugavad ühe koguse pakendid.
 • Komplektiga saab ilmutada 2 x 35mm või 1 x 120 filmi.
 • Kogus on arvestatud kasutamiseks 2-korruselises 600ml ilmutuspaagis.

   

  ILFORD SIMPLICITY Starter Pack sisaldab kõiki fotokemikaale, mida on vaja mustvalgete filmide ilmutamiseks. Iga stardikomplekt sisaldab ühekordsetes pakendites ilmutit, stopplahust, kinnitit ja pesuainet.

  Igas pakendis* on 600 ml lahuse jaoks vajaminev kogus. Lugege ‘Kuidas kasutada’ allpool.

  ILFORD SIMPLICITY pakendid sisaldavad ILFORD ILFOSOL 3 filmiilmutit, ILFORD ILFOSTOP stopplahust, ILFORD RAPID FIXER kinnitit ja ILFORD ILFOTOL pesuainet.

  SIMPLICITY Film Developer, Film Stop Bath ja Film Fixer on saadaval ühekaupa pakendites ning 5 tk komplektidena. SIMPLICITY Film Wetting Agent pesuaine on saadaval üksikpakenditena.

  Kuidas kasutada

  Valage kogu ilmuti, stopplahuse ja kinniti pakendite sisu eraldi mõõtenõudesse, lisage igasse mõõtenõusse vett 600 ml koguseni, segage lahuseid ning kontrollige temperatuuride õigsust ja lahused ongi kasutusvalmis. Ilmutamise, peatamise, kinnitamise ja pesemise järel lisage ilmutuspaaki pesemise lõpul kaks korgitäit Wetting Agent pesuainet ning keerake pooli viis korda enne filmide välja võtmist.

  SIMPLICITY Film Wetting Agent pakendis sisalduvast kogusest jätkub 600 ml ilmutuspaaki kasutades kuni kaheksaks ilmutuskorraks ehk 16 x 35mm või 8 x 120 filmi jaoks.

Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom