Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Kuidas Tellida
Print
Kuidas tellida
Eesti Päevalehe Digilaboris on lihtne lasta oma fotod paberile trükkida. Fotod saad meile trükkimiseks saata laua tagant tõusmata. Pole isegi vaja pilte ftp-sse panna ega ennast kliendiks registreerida.

Digilaborist fotode tellimine koosneb kolmest lihtsast etapist:

1.
Esiteks tuleb fotod ühe- või mitmekaupa laadida ning siis täita tellimusvorm. Fotod prinditakse laboris välja postkaardisuuruses (10 x 15cm).
2
Järgmises etapis saab üle kontrollida tellitavate fotode arvu, seda vajadusel muuta või foto(d) üldse ära kustutada. Seejärel tuleb tellimus kinnitada.
3.
Kolmandas etapis tuleb kirja panna oma kontaktandmed ja soovi korral ka lisainfo tellimuse kohta.
Fotod saad kätte sellest Fotoluksi esindusest, mille ise tellimisel määrad. Fotoluksi esindused asuvad Tallinnas kuues kohas: Kristiine Keskuses, Mustika Keskuses, Pärnu mnt kaupluses, Solarise keskuses ja Viru Keskuses. Pärnu esindus asub Rüütli tänaval.
Kui saadad fotod ära enne lõunat ehk enne kella 12, siis saad fotodele järele minna juba samal päeval. Kui aga vormistad tellimuse pärast lõunat, saad fotod kätte järgmisel päeval.

Juhul kui soovid fotosid postiga tellida, siis märgi tasumise rippmenüüs kättesaamiskohaks "Minu postkontor", kirjuta lahtrisse täpne nimi ja korrektne postiaadress. Postiteenus maksab 2.20 eurot tellimuse kohta.

Lisainfot fotode valmimistähtaja kohta saadab digilabor tellija poolt märgitud e-posti aadressile.