Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Canon Powershot G5 X
Canon Powershot G5 X
679.00 €
Suurenda
Zoom
   499.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 17 €
Sissemaks alates 0€
Eripakkumine, viimane kaamera!

Lisa võrdlusesse

 Kauba peale Fotoluksist:

 • 1-aastane lisagarantii (väärtus 59€), eraisikule 3 aastat, juriidilisele isikule 2 aastat
 • SanDisk 16GB SD Ultra 48MB/s mälukaart (väärtus 10.90€)
 • Tasuta 50 pildi vautšer 10x15cm fotode printimiseks Fotoluksi digilaborist
Canon PowerShot G5 X ühendab endas funktsioone, mis ei jäta külmaks alustavat fotograafi ega profifotograafi, kes otsib endale mugavat ning võimekat tagavarakaamerat. PowerShot G5 X on esimene G seeria kaamera, mis kasutab elektroonilist pildiotsijat. See lihtsustab kadreerimist ning särituse hindamist ka siis, kui ümbritsevad valgusolud on liiga keerulised LCD ekraani kasutamiseks. Puutetundlik ning pööratav LCD ekraan pakub samas kasutusmugavust kõikides muudes situatsioonides. Võta kaamera üle täielik kontroll tänu mugavatele juhtnuppudele ning valikuratastele; kasuta välist välku tänu integreeritud välgukungale ning kasuta oma nutitelefoni kaamera distantspäästikuna üle WiFi ühenduse. Tänu suurele pildisensorile salvestab G5 X kõik pildid lummava kvaliteediga.

Komplektis: kaamera, NB-13L, CB-2LHE, kaamerarihm

 • Sensor: 20.2 megapikslit BSI-CMOS; 1,0" 13,2 x 8, 8mm, lõikefaktor 2.7 x
 • Maksimaalne pildiresolutsioon: 5472 × 3648
 • ISO ulatus: 125 - 12800
 • Objektiiv: 24-100 mm f/1.8-f/2.8, optiline suum 4x, pildistabilisaator
 • Lähim teravustamiskaugus: lainurk 5cm; tele 40cm
 • Säri: TTL, multisegment/keskmestatud/punkt-mõõtmine, särilukk; särikahveldus: ±2 EV 1/3 EV sammuga
 • Katik: 1/2000-30 sek; BULB
 • Sairvõte: 5,9 kaadrit/sek [Käsitsi teravustamisega]; 4,4 kaadrit/sek [Autofookusega]
 • Videorežiim: [FullHD] 1920 × 1080 60p/50; max. kestvus FullHD & HD: 29 minutit 59 sekundit või 4 GB fail
 • Failitüübid: JPEG; RAW; MP4
 • Pildiotsija: elektrooniline OLED, 2 360 000 pildipunkti 100% kattuvusega
 • LCD-erkaaN: 3" pööratav ja kallutatauv, puutetundlik,
 • Mälukaart: SD
 • USB: 2.0
 • Panoraam/HDR: jah
 • Aku: NB-13L
 • Mõõdud: 76,4 x 112,4 x 44,2 mm
 • Kaal: 377g

1,0" tüüpi 20,2 megapiksline BSI-CMOS sensor
Uue PowerShot G5 X kaamera südameks on suurepärane 1" tüüpi tundlik 20,2 megapiksline BSI-CMOS sensor. Sensor on füüsiliselt enamlevinud kaamerate sensorist suurem, pakkudes paremat pildikvaliteeti ja tundlikkust. Koos Canon DIGIC 6 pildiprotsessoriga saavutakse uus tase fotode ning videote kvaliteedis - parem signaali/müra suhe, minimaalne müra ja moonutused ning veel parem detailsus ka keerulistes oludes. Teisisõnu - ilusamad ning kvaliteetsemad pildid lihtsamalt, väiksema vaevaga.

Canon DIGIC 6 pildiprotsessor
Canon PowerShot G5 X kasutab uusimat versiooni Canoni pildiprotsessoritest - DIGIC 6 tõstab fotode ning videote kvaliteedi lausa uuele tasemele. Parendatud tundlikkus nõrgas valguses võimaldab veel paremat pildikvaliteeti peaaegu kottpimedas pildistades ning Dynamic IS tuvastab ja korrigeerib nüüd kalde ning kõrvale liikumist. See omakorda tähendab selgemaid videoid ka käest filmides.
DIGIC 6 pildiprotsessor võimaldab ka kiiremat maksimaalse lahutusvõimega sarivõtet - seda isegi manuaalrežiime kasutdes ning ka Focus Peaking funktsiooni kasutamist käsitsi teravustamise ajal.

Canon HS süsteem
Canoni HS süsteem võimaldab talletada selgeid ning eredaid fotosid ka siis, kui valgust vähe. Lummavad fotod hämaras pildistades tänu suurele 1,0" tüüpi sensorile, DIGIC 6 pildiprotsessorile ning kvaliteetsele objektiivile koos pildistabilisaatoriga. Suurem sensor võimaldab rohkem valgust koguda, samal ajal pakub pildiprotsessor kvaliteetset müravähendust isegi ISO 12800 tundlikkusega pildistades.

4,2× optilise suumiga objektiiv
Egas suur sensor üksi pilti tee - kaamera vajab ka kvaliteetset objektiivi. PowerShot G5 X on varustatud valgusjõulise 4,2× optilise suumiga objektiivi (35 mm ekvivalendina 24-100 mm), mis pakub eeskujulikku kvaliteeti portreede, maastike, makrofotode, grupifotode või isegi tähistaeva pildistamisel.
Tänu suurele f/1.8-2.8 avale on kasutajal veel parem kontroll teravussügavuse üle ning suuremad võimalused nõrgas valgusolus pildistades. 9 labaga diafragma pakub koos suure avaga lummavat bokeh't portreepiltide tegemisel. Loomulikult on kaameral ka korralik makrovõimekus - 5 cm lähima teravustamiskaugusega saab talletada ka miniatuurset maailma.

Intelligentne pildistabilisaator
Canoni Intelligent IS pildistabilisaator G5 X kompaktkaamera sees tagab selged ning teravad pildid pea kõikides olukordades - isegi nõrgas valguses statiivita pildistades. Süsteem tuvastab automaatselt kaamera liikumise suuna(d) ning sellest infost lähtuvalt rakendab vajaliku korrektsiooni fotodele ja videotele.
Fotorežiimis on süsteemil valiks normaalne režiim (Normal IS), subjekti jälgides (Panning IS), makro (Maro Hybrid IS) ning statiivirežiim (Tripod IS) statiivilt pildistades. Videosalvestuse ajal on süsteemil valikus dünaamiline (Dynamic IS), (Powered IS), makro (Maro Hybrid IS) ning aktiivne statiivirežiim (Active Tripod). Sedasi saavutatakse iga situatsiooni jaoks parim stabilisatsioon, et võtted oleks sujuvad.

Integreeritud 2,36 miljoni pildipunktiga elektrooniline pildiotsija
Pildiotsija on üks äärmiselt vajalik lisa kaamera juures ning ühel profitasemel kaameral ei saa see puudu olla. PowerShot G5 X kasutab suure lahutusvõimega elektroonilist pildiotsijat, mis pakub suurt kasutusmugavust kasutajale. 2,36 miljoni pildipunktiga ekraan, 100% kaadri kattuvus ning 120 Hz kaadrisagedus teevad sellest asendamatu abimehe iga kasutaja jaoks.

3-tolline puutetundlik pööratav ekraan
Fotode ning videote kadreerimine, selfie'de tegemine ning palju muud - kõik see on imelihtne tänu 3-tollisele pööratavale ning kallutavale puuteekraanile. Tänu puutetundlikule kasutajaliidesele saab kaamera sätteid muuta otse ekraanile vajutades. Lisaks saab ekraani kokku panna ning kasutada ainult elektroonilist pildiotsijat.

FullHD videod
Suur sensor, lisaks suurematele võimalustele fotode tegemisel, võimaldab ka paremat paindlikkust videoid tehes. G5 X võimaldab salvestada FullHD videoid 24p, 25p või 50p kaadrisagedusega MP4 formaadis. Lisaks saab enne videoklipi salvestamise algust määrata ava, säriaja ning tundlikkuse väärtused suuremaks kontrolliks videosalvestuse üle. Videosalvestuse ajal saab kasutada ka käsitsi teravustamist.

Ühenda nutiseadmega kiirelt ja lihtsalt, kasutades NCF'd
Vaata ning jaga faile otse tahvelarvutist või nutitelefonist ilma, et peaks kaablite või keeruliste menüüdega pead vaevama. Tänu sisseehitatud NFC moodulile saab ühenduse luua lihtsalt - ainult pane seadmed vastastikku ning ühendus luuakse automaatselt. Kui sinu nutiseadmel puudub NFC, siis saab ühenduse luua käsitsi kasutades WiFi võrku. Lisaks saab nutitelefoni või tahvelarvutit kasutada kaamera juhtimiseks - nutiseadmest saab muuta pea kõiki kaamera parameetreeid ning kasutada seda ka distantpäästikuna.

Integreeritud välguking
PowerShot G5 X on varustatud standardse välgukingaga ning kasutajal on vabadus kasutada EOS süsteemi väliseid välklampe.
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom