Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

NexYZ 3 nutitelefoni adapter
Suurenda
Zoom
   71.90 € Osta

Lisa võrdlusesse
Universaalne nutitelefoni adapter teleskoopidele, vaatlustorudele, binoklitele ja mikroskoopidele.

Nutikalt konstrueeritud ning lihtsasti kasutatava Celestron NexYZ adapteri abil saate ühendada mis tahes nutitelefoni enda teleskoobi, vaatlustoru, binokli, monokli või mikroskoobiga ning see võimaldab teil jäädvustada pilte ja videoid vaadeldavast objektist.

Sobib peaaegu kõigele
NexYZ sobib okulaaridele, mille läbimõõt on vahemikus 35 kuni 60 mm, sealhulgas 1,25" ja 2" okulaaridega teleskoopidele. NexYZ sobib ka mikroskoopidele, kui kasutate komplekti kuuluvat adapterrõngast, mis võimaldab kasutada adapterit 25 mm läbimõõduga okulaaridel. Tugev vedru ja keermestatud lukustussüsteem tagavad kindla haarde optilise instrumendi okulaaril ja nii saate oma nutitelefoni kindlalt käsitseda.

Märkus: NexYZ ei ole konstrueeritud kasutamiseks optiliste sihikutega.

Universaalne ühilduvus nutitelefonidega
NexYZ sobib suure hulga nutitelefonidega. Telefonikinnitus on täielikult reguleeritav ja sobib praktiliselt igale seadmele, isegi kaitseümbrist ei ole vaja eemaldada. Tänu vastupidavatele materjalidele on seade vastupidav ka suuremate ja raskemate nutitelefonide kasutamisele. Tänu NexYZ vedruklambrite süsteemile on telefoni lihtne eemaldada ja mõne sekundiga teise vastu vahetada. See muudab NexYZi ideaalseks lahenduseks ühistel tähevatlustel ning linnuretkedel, kus igaüks tahab saada pilti enda telefoniga.

Kergem kui X-Y-Z
Mille poolest erineb NexYZ teistest nutitelefoni adapteritest? Peaasjalikult ülimalt täpse ja väga kiire kolme teljeline reguleerimise poolest! Enamiku adapteritega asetate oma telefoni kinnitusklambrite vahele ja teile jääb võimalus seadistada vaid kahe telje suunas. NexYZ annab teile aga võimaluse tsentreerid enda telefoni kaamera X- ja Y-nuppude abil täpselt okulaari kohale ning seejärel liigutada seda okulaari kohal veel ka üles või alla, kuni kogu vaateväli on kaadris nähtav. Kogu protsess võtab vaid umbes 30 sekundit ning oletegi valmis jäädvustama!

Portree- ja maastikuasendi vahel vahetamine on samuti ülilihtne - keerate lihtsalt pehmendusega okulaarklambrit ja reguleerite vajadusel telefoni X-, Y- ja Z-telje sihis parima tulemuse saavutamiseks.

Olulisimad omadused
  • Universaalne - sobib nutitelefonidega, mille laius on vahemikus 65 - 90 mm.
  • Sobib vaatlusseadmete okulaaridele läbimõõduga 35 - 60 mm (25 mm koos komplekti kuuluva vahetükiga).
  • Joondamine kolme telje (X-, Y- ja Z-telg) sihis.
  • Vastupidavad materjalid - metallraam ja polümeerist korpus.
  • Mõõtmed 165x140x108 mm, kaal 283 grammi.
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom