Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Peak Design objektiivi hoid...
Peak Design objektiivi hoidik Lens Kit LK-S-2 Sony
Suurenda
Zoom
   49.90 € Osta

Lisa võrdlusesse
Objektiivide vahetamine on fotograafi igapäevaelu lahutamatu ning ühtlasi äärmiselt tüütu osa. Lens Kit võimaldab vahetada objektiivi kiirelt ühe käega ning hoiab varuobjektiive turvaliselt oma kohal. Kinnita oma objektiivid mistahes seljakoti vöörihmale või vööle, hoides seeläbi objektiive alati haardeulatuses ning jättes kaamerakotti rohkem vaba ruumi. Hõlpsaks kinnitamiseks ühildub hoidik Peak Design Capture Clip'i ja Peak Design rihmadega (ei kuulu komplekti). Objektiivi eemaldamine kinnituselt on vaid nupuvajutuse ning ühe käekeerutuse kaugusel. Tugev konstruktsioon võimaldab üheaegselt kinnitada kaks objektiivi, seejuures ei sea see objektiivi kaalule piiranguid – see on võimeline kandma nii kergeid hübriidkaamerate objektiive kui ka tõsiselt raskeid profiobjektiive.
  • Muuda objektiivivahetus kiireks ja sujuvaks
  • Hoiab üheaegselt kahte objektiivi
  • Kandevõime on piiramatu
  • Sobib Sony E bajonetiga objektiividele
  • Ühildub Peak Design Capture Clip'i ja Peak Design rihmadega
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Lisaks soovitame
Peak Design kaamera kinnitusklamber Capture Clip V3, hõbedane59.90€ Osta
Peak Design kaamera kinnitusklamber Capture Clip V3, must59.90€ Osta