Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Canon RF 50mm f/1.2 L USM
Suurenda
Zoom
   2949.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 94 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
Canon RF 50MM F/1.2L USM objektiiv seab uue standardi fotograafias. Ülim teravus, loov kasutuskontroll ning võimekus vähese valguse tingimustes teeb sellest tähelepanuväärse objektiivi.

 

RF 50mm f/1.2 L USM pakub täiskaader fotograafias enneolematuid optilisi omadusi ja funktsionaalsust. Selgus ja teravus toovad pildile märgatavalt rohkem detaili, seda isegi pildi servades.

Objektiiv sobib nii portree- kui tänava fotograafiaks, lisaks on asendamatu tööriist fotograafidele kelle eesmärk on jõuda üliteravate ja detailirohkete fotokunsti printideni.

Inimsilmaga sarnane perspektiiv ja ülisuur ava võimaldavad väikest sügavusteravust, rõhutamaks detailsust ja tuues esile just fotograafile või filmitegijale olulise. Automaatne teravustamine on ülitäpne ja kiire ka ava f/1.2 juures. Suur ava võimaldab kasutada kiiret säriaega ka vähese valguse tingimustes, külmutades sedasi liikumise ja kaamera raputamise.

Ring USM automaatne teravustamise süsteem on loodud spetsiaalst suurte läätsede liigutamiseks. Teravustamine kiiresti ja täpselt ning objekte saab jälgida ja järgida terve kaadri ulatuses.

Canon L-seeriale vastavalt on objektiivil tavapärasest suurem niiskus ja tolmukindlus. Objektiivi eesotsas olev kontroll-rõngas võimaldab intuitiivset kaamera seadete muutmist.

Tehniline info

  • Objektiivi ehitus: 15 elementi 9 grupis
  • Diafragma lamellide arv: 10
  • Minimaalne ava: f/16
  • Minimaalne teravustamiskaugus: 0,40cm
  • Ühilduva filtri diameeter: 77mm
  • Mõõtmed: 89,8 x 108 mm
  • Kaal: 950g
  • USM teravustamismootor
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Lisaks soovitame
Marumi DHG Super Lens Protect 77mm59.90€ Osta
Marumi EXUS UV 77mm67.90€ Osta
Marumi Super DHG-UV 77mm59.90€ Osta