Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Quadralite Thea 600 RGB Pro
Quadralite Thea 600 RGB Pro
Suurenda
Zoom
   349.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 12 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
Thea 600 RGB PRO on professionaalne suure võimsusega mobiilne LED-paneel, mida saab kasutada filmitootmises. Thea 600 RGB PRO maksimaalne võimsus on 1740 LUX, selline valgustugevus võimaldab teil reguleerida valgustust vastavalt olemasolevatele valgustingimustele, samuti hõlpsasti luua domineerivat valgust. Suur võimsus võimaldab teil valgustada ka suuremat ruumi lampi eemale nihutades. Alumiiniumkonstruktsioon muudab paneeli vastupidavaks. Paneeli toide on võrgupistiku kaudu. Et tagada täielik mobiilsus on võimalik paneeli toita NP-F patareidega (saadaval eraldi), tänu sellele lahendusele saab paneeli kasutada siseruumides ja väljaspool statsionaarset jõuallikat. Paneel Thea PRO 600 on varustatud integreeritud difusioonpaneeliga, mis võimaldab valguse hajutamist. Parema hajutatuse saavutamiseks on Quadralite loonud spetsiaalse Thea Pro softboxi. Valguse suunamiseks on võimalik osta ka Quadralite Thea Pro Barndoors. Kontrolleri rakendus on saadaval Androidile, seda on võimalik teha kaugjuhtimisega või lausa juhtida paneeli ja paneelide rühma. Mitme ühilduva paneeli kasutamisel on võimalik seadistada üks paneel Master režiimi ja teised Slave režiimi.

  • Voolutarve 60W
  • Värvustemperatuur 2800-8000K
  • TLCI/CRI 95+
  • Valgustugevus 1740 luksi
  • Alumiiniumkorpus
  • Toote kaal 1737 g
  • Komplektis: lamp, vooluadapter, kott, juhend
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom