Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Rotolight Titan X2 Swan Nec...
Rotolight Titan X2 Swan Neck Mount
Suurenda
Zoom
   4049.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 129 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse

Võimas, innovatiivne ja hämmastavalt mitmekülgne – uus Rotolight Titan X2 LED pakub filmitegijatele ja fotograafidele võrreldamatut kontrolli valguse üle olenemata võttekohast.
Rotolight Titan X2 tõstab videovalgustuse kvaliteedi uuele tasemele. Valgustites on kasutusel värskeim RGBWW LED tehnoloogia, mis annab eeskujuliku valgusviljakuse juures pehme ning täpse värvustemperatuuriga valguse. Titani sobitamine välisvalgusega ning õigete nahatoonide saavutamine ei ole kunagi olnud nii lihtne. Olles disainitud ja valmistatud Ühendkuningriikides, ühendab Titan X2 endas uusimat LED tehnoloogiat modernses ning vastupidavas korpuses – loodud kestma.
Ere ning värelusvaba. Olles eredaim seni loodud 2x1 pehme valguse allikatest, pakub Titan X2 piisavalt võimsust sobitumaks iga valgusolukorraga kogu CCT spektri ulatuses (3000K – 10,000K). Suurepärane kiireteks võteteks - Rotolight Titan X2 on täiesti värelusvaba olenemata kaamera võttenurgast või kaadrisagedusest. Tänu suurele valgustavale pinnale kaovad Titan X2 kasutamisel teravad varjud, sest osa valgusest suunatakse ka objektide taha.
Elektrooniline valguse juhtimine
Tänu Rotolight’i patenteeritud SmartSoft tehnoloogiale, on nüüdsest võimalik juhtida lisaks valguse eredusele ning temperatuurile ka hajusust ning valgusvoo suunda – kaob ära kilede kasutamise vajadus. SmartSoft abil saab valgust seada DMX kaudu või juhtmevabalt. See revolutsiooniline uuendus aitab kindlasti säästa võtetel raha ning aega. Puutetundlik värviline juhtpaneel. Titan X2 karastatud katteklaasiga puutetundlik LCD ekraan ning selle abil juhitava loogilise ülesehitusega kasutajaliidese abil on valgusti seadistamine mugav ning kiire. Enam ei ole vaja navigeerida menüüdes – põhifunktsioonid on avatavad kiirvaliku ikoonide kaudu vaid ühe vajutusega ning kuni kümme seadistust on võimalik salvestada ning hiljem vaid ühe vajutusega taas rakendada. Uudne on ka võimalus värviekraanilt Titan X2 ulatusliku filtrivaliku kataloogi sirvida, et vajalik kohe ilma katsetamiseta üles leida.
Täpne värviedastus ja 1300 „geeliga“ filtrikataloog
Kogege kompromissitult täpseid värve tänu Rotolight’i ekspertide poolt välja töötatud PentaChromic Colour EngineTM värvimoodulile, mis tagab täpsed loomulikud nahatoonid ning kirkad värvid, kasutades nende edastamiseks uusimat RGBWW tehnoloogiat. Särades mõlemas, CRI ja TLCI indeksi mõõtmistes, on Titan X2 valguse spekter ülitäpne ning seetõttu on jällegi võimalik vähendada salvestatud materjali järeltöötlusele kuluvat aega. Kogu värvimaailm on käeulatuses – 16,7 miljonit ergast värvitooni on sekundiga rakendatavad viie valgustusrežiimi kaudu: CCT, HSI, RGBW, XY ja Filter (milles sisalduvad eelprogrammeeritult 1300 filmitööstuses kasutatavat standardgeeli). Loomingulised CineSFX valgustusefektid
Titan X2 võimaluste hulka kuuluvad ka Rotolight’i populaarsed CineSFX valgusefektid (Fire, Lightning, TV, Gunshot, Paparazzi jt), mis muudavad neid efekte vajavate stseenide salvestamise oluliselt lihtsamaks. Olles loodud koostöös Stefan Lange, Visual FX veteraniga (Batman, James Bond ‘Skyfall’, TombRaider), kasutab patenteeritud CineSFX efektide pakett Titan’i RGB värvimoodulit, et efektid oleksid võimalikult tõetruud.
Mitmekülgne stuudiovälklamp portreefotograafidele
Lisaks sellele, et Titan X2 pakub uusi võimalusi video ja televisioonitööks, võimaldab see muuta ka fotograafide töövoogu. Kuidas tundub HSS kuni 1/8000 säriajani ilma välgatuste vahelise laadimisajata? Ainsaks piiranguks jääb teie kaamera failide salvestamise suutlikkus. Seadmesse on juba sisse ehitatud Elinchrom Skyport välgu vastuvõtja. Rotolight HSS saatja abil, mis on saadaval kõigile peamistele kaameramarkidele, on 200 meetri raadiuses võimalik juhtida kuni kümmet Titan X2 valgustit.
Unikaalselt mitmekesine Titan X2 on varustatud alljärgnevate ühendusvõimalustega: wDMX, Bluetooth* (nutirakenduse abil juhtimiseks), LumenRadio compatibility*, Elinchrom Skyport flash receiver ja RJ45.
Tänu energiasäästlikkusele sobib Titan X2 võrdselt hästi stuudiosse ning välitingimustesse. Kompaktne ja vastupidav korpus, neli alumiiniumist käepidet ning valik kinnitusvõimalusi statiividele. Tänu kvaliteetsetele materjalidele ning iga seadme individuaalsele kalibreerimisele teenib Titan X2 teid mitmeid aastaid.
*Bluetooth ja LumenRadio on seadmesse paigaldatud ning avatakse kasutamiseks tarkvarauuendusega 2020. aasta esimeses kvartalis.

  • CRI 95
  • Värvustemperatuur 2800-10000K °K
  • Valgustatus (LUX) 16800 lx at 1m LUX
  • Toiteallikas DC adapter
  • Kaal 10600 g
  • Mõõtmed (PxLxK) 705x350x150 mm
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom