Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » GoPro Hero11 Black Mini
GoPro Hero11 Black Mini
449.00 €
Suurenda
Zoom
   349.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 12 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
HERO11 Black videojõudlus väiksemas, kergemas, lihtsamas korpuses.
Sama võimas 5.6K 60 video ja HyperSmooth 5.0 videostabilisatsioon nagu on HERO11 Black kaameral, aga seda kõike veel väiksemas ja kergemas vormis.

Mitmekülgne kinnitamine
HERO11 Black Mini on esimene GoPro kaamera, millel on kahed kinnituskõrvad kohe kaamera küljes - see loob rohkem kinnitusvõimalusi kui ükski eelnev GoPro mudel. Kasuta tagumisi kõrvu, kui soovid rohkem tagasihoidlikumat vaatenurka. Täiuslik kiivri küljes, andes võimaluse nurka muuta ka käigu pealt. Kasuta alumisi kõrvu, et kinnitada kaamera statiivile ja esemete külge.

Eriti vastupidav + veekindel
HERO11 Black Mini ümbritseb senisest tugevam väline kest, mis teeb kaamera välistele mõjutajatele veelgi vastupidavamaks. Kaamera läheb probleemideta läbi mudast, lumest, tolmust jm, pärast on kaamerat ka lihtne puhastada. Sama veekindel nagu enne (kuni 10 m). Kriimustusevastane objektiivikate, mida saab vajadusel vahetada.

Ühenupuline salvestamine

HERO11 Black Mini teeb Sinu imeliste seikluste salvestamise ülilihtsaks. Kasutades Easy Control re˛iimi, pead Sa vajutama ainult salvestamise nuppu kaamera peal ja see lülitab end sisse ning hakkab kohe salvestama suurepärast 5.3K videot. Lülita ümber Pro Controls re˛iimile, kui soovid vahetada lahutusvõimet, kaadrisagedust, vaatenurka või kvaliteediseadeid - mugav kasutada, et saaksid parima võimaliku tulemuse, just nii nagu Sina seda tahad.

Salvesta. Lae. Saa automaatselt äge töödeldud video.

Ühenda oma GoPro vooluvõrguga, kui oled koduses WiFi võrgus. Samal ajal, kui kaamera laeb, laetakse Sinu materjal pilve ning tehakse materjalist äge video koos valitud muusika ja efektidega. Valmisvideod edastatakse automaatselt Sinu telefoni.

Revolutsiooniline uus sensor
HERO11 Black Mini jõuline uus sensor pakub kõige ägedama vaatenurga, mis ühel Hero kaameral on eales olnud. See annab Sulle ekstrasuure lõuendi, et saaksid oma loomingulisusel veelgi rohkem lennata lasta. Kasuta GoPro Quik rakendust, et suumida sisse, lõigata, muuta külgede suhet ja palju muud, jättes pildile alles kogu rikkaliku tekstuuri ning teravuse.

Uskumatu pildikvaliteet
HERO11 Black Mini salvestab seiklusi detailirikkalt ja kinofilmilikult. 5.3K video annab 91% rohkem lahutusvõimet kui 4K. Vetthülgav läätsekate aitab eemale hoida valgusest tulevad peegeldused ning muud segajad, et Sinu pildid ja videod oleksid veelgi paremad.

Kuni 24,7-megapikslised fotod videost
HERO11 Black Mini uskumatu 5.3K materjal annab Sulle ülikvaliteetseid videosid. Samuti laseb kaamera Sul võtta sealtsamast videost 24,7 MP suuruseid kvaliteetseid fotosid näiteks läbi GoPro Quik rakenduse. Lihtsalt vajuta üks kord oma filmitud materjalil ning rakendus teeb sellest foto, mis on valmis jagamiseks.

Emmy® auhinnaga pärjatud HyperSmooth stabilisatsioon
HyperSmooth pole kunagi olnud parem. Nüüd võitis see ka auhinna — 2021 Emmy® -- kaamerasisese sensori ja stabilisatsiooni tarkvara eest. HyperSmooth 5.0 tõstab lati veelgi kõrgemale koos horisondiluku, täiustatud 4:3 küljesuhte stabilisatsiooniga ja AutoBoost re˛iimiga - seda kõike tänu uuele sensorile. Filmi rattasõitu, rulaga trikitamist, suusatamist või jookse pargis koos oma lastega - ka kõige hüplikum video tuleb ideaalselt sujuv.

Horisondilukk
Anna oma videotele professionaalne väljanägemine, hoides horisont alati sirgena ja sujuvana, kasutades selleks Linear + Horizon Lock digitaalset läätse. HERO11 Black Mini hoiab horisondi sirgena isegi siis, kui kaamera teeb salvestamise ajal 360° pöörde. Koos HyperSmooth stabilisatsiooniga pakub horisondilukk ülimalt sujuvat ja sirge horisondiga pilti. Sa ei vaja selleks gimbalit ega mingit muud tarkvara.

Pikalt kestev Enduro aku
HERO11 Black Mini tuleb koos uue revolutsioonilise sisseehitatud Enduro akuga. Kasutades täiustatud tehnoloogiat, suudab 1500 mAh Enduro aku parandada oluliselt kaamera jõudlust külmade temperatuuridega. Tavalistel temperatuuridel suudab uus aku parandada salvestusaega kuni 38% võrreldes eelmiste GoPro kaamerate ja akudega. Ka aku laadimisaeg on senisest kiirem.

Üle 1 miljardi värvi
HERO11 Black laseb Sul valida kas 8-bit või 10-bit värvide vahel. Suutes kuvada üle miljardi värvi, pakuvad 10-bitised värvid suuremat värvisügavust, sujuvamaid üleminekuid ning reaalsemat pilti Sinu videotes.

Ülimalt mtmekülgne 8:7 küljesuhe
8:7 küljesuhe salvestab kaadrisse rohkem. Mugav kasutada 9:16 kaadreid sotsiaalmeedias.

Uued ööefektid

HERO11 Black Mini kaameral on kolm uut Time Lapse re˛iimi, mis teevad just öösel ägedaid võtteid: Star Trails, Light Painting ja Vehicle Light Trails. 

Lihtne üleslaadimine + piiramatu pilve laadimine
Ülilihtne, ülikiire. Piltide ja videote edastamine Sinu pilvega ühendatud GoPro'st telefoni on lihtne ja mitmekülgne - vali, kas soovid seda teha juhtmevabalt läbi Quik rakenduse või kasutad ülikiiret USB-kaabli lahendust. Samuti on saadaval piiramatu mahuga pilveruum koos automaatse üleslaadimisega. Pane lihtsalt oma kaamera oma koduses WiFi võrgus laadima ja kaamera teeb ülejäänu.

Komplektis on: seikluskaamera, liitiumaku, kumer kleebitav kinnitus, kinnitusklamber, USB-C kaabel, pöidlakruvi, vutlar.
Tootja kood: CHDHF-111-RW
 •     Efektiivseid megapiksleid 27
 •     Pildistabilisaatori disain: Digitaalne stabilisaator
 •     HyperSmooth 5.0
 •     Video lahutusvõime[5.3K] 5312 × 2988
 •     Intervallvõtte video: Jah
 •     Video salvestusvorming: MP4 (H.256/HEVC)
 •     MP4 (Video: H.264/AVC)
 •     Foto funktsioon: Ei
 •     Foto salvestamine filmimise ajal: Jah
 •     Mikrofon: Integreeritud stereomikrofon
 •     Salvestusmeedium Mälukaart
 •     Mälukaardi tüüp microSD, microSDHC, microSDXC
 •     Ühendused: 1 × USB-C
 •     Integreeritud mikrofon
 •     Integreeritud kõlar
 •     Juhtmevaba võrk: WiFi
 •     Bluetooth: Jah
 •     Ilmastikukindlus: Veekindel (kuni 10 meetri sügavusel)

Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom