Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC ...
Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD Canonile
Suurenda
Zoom
   799.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 27 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse

Täpselt nii nagu maalikunstnik haarab täpselt selle õige pintsli järgi, haarab portreefotograaf just 85 mm objektiivi. 85 mm fookuskaugus on ideaalne portreefotode tegemiseks - selle perspektiiv on täiskaader kaamera ees samasugune, nagu inimene oma silmaga näeb. Siis, kui lainurkobjektiivid teevad lähedalasuvaid objekte suuremaks kui need tegelikult on ning teleobjektiivid suruvad kokku / teevad kaadri lamedamaks, siis 85 mm keskmine telefoto objektiiv on just täpselt see õige. Lisaks veel on see sobiva vaatenurgaga, jättes fotograafi subjektile piisavalt lähedale. Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD on maailma esimene integreeritud stabilisaatoriga f/1.8 avaga portreeobjektiiv. Selle unikaalne disain võimaldas objektiivi mahutada VC stabilisaatori, jättes samal ajal välised mõõtmed kompaktseks ning kaalu väikeseks. Mis veel - tänu suurele avale on pildiotsijast läbi vaatamine ning nõrkades valgusoludes töötamine mugav. Lisaks, tänu suurele avale luuakse lummav bokeh efekt ning võimaldab subjekti taustast ülilihtsalt eraldada.


 • Sobivus: Canoni pool- ja täiskaader kaamerad
 • Konstruktsioon: 13 elementi 9 grupis
 • VC pildistabilisaator
 • USD teravustamismootor
 • Diafragma labade arv: 9
 • Minimaalne ava: f/16
 • Lähim teravustamiskaugus: 80 cm
 • Ühilduva filtri diameeter: 67 mm
 • Tolmu- ja niiskuskindel
 • Kaal: 700 g

 • Iga kaader terav tänu VC pildistabilisaatorile
  Tamro SP 85mm f/1.8 Di VC USD objektiivil on integreeritud VC pildistabilisaator ning loomulikult ka suur ava. See kombinatsioon teeb võimalikuks väga nõrkades valgusoludes pildistamise ning vähendab ohtu, et pilt tuleb udune kuna kaamera liikus. Lisaks vähendab see uuemate, ülisuure pikslitihedusega kaameratega pildistades pisikesest liikumisest tulenevat detailsuse kadu.

  Teravam kujutis, parem bokeh
  Selle objektiivi optiline konstruktsioon koosneb 13 elemendist 9 grupis, mille hulgas on ka madala dispersiooniga (LD Low Dispersion) ning eriti madala dispersiooniga (XLD eXtra Low Dispersion) klaaselemendid, mis hoiavad lateraalse ning teljel oleva kromaatilise aberratsiooni kontrolli all ning tagavad suurepärase pildikvaliteedi. Sisepeegeldus ning varikujutised võivad ka kõige paremini planeeritud kaadri ära rikkuda. Seetõttu on objektiivis kombineeritud kaks erinevat vääristust - eBAND (Extended Bandwidth & Angular-Dependency) vääristus on pandud BBAR (Broad-Band Anti-Reflection) vääristuse peale - mis omakorda sisuliselt elimineerib nii sisepeegelduse kui ka varikujutiste tekke. Seda isegi päikeselise ilmaga vastu valgust pildistades. Selle kõige tulemusena on fookuses olevad alad terava, selge joonisega ning kõik muu kreemja, lummava bokeh'ga.

  eBAND ning BBAR vääristus
  Kasutades uue põlvkonna eBAND nind BBAR vääristust objektiivi elementidel vähendatakse oluliselt sisepeegeldust ning varikujutist. Niimoodi saab pildistada ka ülilainurkasendis vastu päikest ilma, et sisepeegeldused pilti rikuks.

  Hoiab niiskust eemal ja tõrjub mustust
  Tamroni SP seeriale kohaselt on see objektiiv niiskuskindla konstruktsiooniga. Lisaks, tänu kvaliteetsele Fluorine Coating vääristusele eesmisel elemendil tõrjutakse sellelt veepiisad, mustus ning isegi sõrmejäljed - seda ikka selleks, et saavutada maksimaalne pildikvaliteet ning parim kasutusmugavus.

  Tamron TAP-in Console konsooliga ühilduv
  Tamron SP 85mm f/1.8 Di VC USD objektiiv ühildub uue TAP-in konsooliga, võimaldades kasutajal uuendada objektiivi püsivara, teha teravustamise peenhäälestust ning palju muud - seda kõike arvutitagant lahkumata.

  SP (Super Performance) seeria
  Tamroni SP seeria objektiivid on optiline tippklass, kus ei ole tehtud kompromisse pildikvaliteedi osas. Objektiivid on disainitud sedasi, et need kataks ka nõudlikuma proffesionaali vajadused.

  XLD ning LD klaaselemendid
  Selle objektiivi optilises disainis on kasutatud esmaklassilisi elemente. XLD (eriti madala dispersiooniga) element, mis on valmistatud spetsiaalsest klaasist ning on üliväikese refraktiivsuse indeksiga. See omakorda tähendab, et pildid on teravad ning kontrastsemad, kuna kromaatiline aberratsioon on viidud miinimumini.

  Valgusjõuline, väiksema teravussügavusega
  Tänu maksimaalsele f/1.8 avale on võimalik subjekti taustast natuke eraldada. Lisaks, tänu suurele avale on ka hämaras pildistamine lihtsam.

  USD mootor
  Tamroni USD (Ultrasonic Silent Drive) teravustamismootor tagab ülikiire, peaaegu hääletu opereerimise. Sedasi saad pildistada ka sellised loomi ning linde, kes väikseimagi heli peale kaadrist plehku panevad.

  VC (Vibration Compensation) pildistabilisaator
  Unusta ära udused pildid, kuna ei ole võimalik kasutada piisavalt lühikest säriaega või statiivi. Tamroni VC (Vibration Compensation) silub need väikesed liikumised, mis tulevad statiivita käest pildistades.
  Sinu e-mail *
  Küsimused
  *
  Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

  Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
  Zoom
  Zoom
  Zoom
  Zoom
  Lisaks soovitame
  Marumi DHG Super Lens Protect 67mm38.90€ Osta
  Marumi DHG-UV 67mm29.90€ Osta
  Marumi EXUS UV 67mm49.90€ Osta
  Marumi Super DHG-UV 67mm38.90€ Osta