Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Tamron SP 45mm f/1.8 Di VC ...
Tamron SP 45mm f/1.8 Di VC USD Canonile
Suurenda
Zoom
   499.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 17 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse

Uued kõrge lahutusvõimega sensoritega kaamerad seavad ka objektiivile kõrgemad nõudmised - veel parem optiline jõudlus, suurem lahutusvõime, veel väiksemad moonutused. Just seetõttu on eriti oluline, et uue põlvkonna objektiivid vastaks nende kaamerate jõudlusele.


 • Sobivus: Canoni pool- ja täiskaader kaamerad
 • Konstruktsioon: 10 elementi 8 grupis
 • 4-stopiline VC pildistabilisaator
 • USD teravustamismootor
 • Diafragma labade arv: 9
 • Minimaalne ava: f/16
 • Lähim teravustamiskaugus: 29 cm
 • Ühilduva filtri diameeter: 67 mm
 • Tolmu- ja niiskuskindel
 • Kaal: 540 g

 • Valgusjõuline fiksobjektiiv
  Esmaklassilise disainiga insenerikunsti meistriteos - Tamroni SP 45mm f/1.8 objektiiv pakub endas esmaklassilist optikat, pildistabilisaatorit ning suurt f/1.8 ava. Minimaalse optilise moonutusega normaalfiks pakub kasutajale kõike seda, mida tal vaja on - terav pilt, olematud aberratsioonid ning sisepeegeldused.

  Mine veel lähemale
  Tamroni MOD tehnoloogiaga objektiivid võimaldavad veel lähemalt pildistada, avades veel suurema vabaduse kadreerides.

  SP (Super Performance) seeria
  Tamroni SP seeria objektiivid on optiline tippklass, kus ei ole tehtud kompromisse pildikvaliteedi osas. Objektiivid on disainitud sedasi, et need kataks ka nõudlikuma proffesionaali vajadused.

  eBAND ning BBAR vääristus
  Kasutades uue põlvkonna eBAND nind BBAR vääristust objektiivi elementidel vähendatakse oluliselt sisepeegeldust ning varikujutist. Niimoodi saab pildistada ka ülilainurkasendis vastu päikest ilma, et sisepeegeldused pilti rikuks.

  USD mootor
  Tamroni USD (Ultrasonic Silent Drive) teravustamismootor tagab ülikiire, peaaegu hääletu opereerimise. Sedasi saad pildistada ka sellised loomi ning linde, kes väikseimagi heli peale kaadrist plehku panevad.

  Pakkudes tippklassi pildikvaliteeti
  Selle objektiivi optilises disainis on kasutatud esmaklassilisi elemente. XLD (eriti madala dispersiooniga) element, mis on valmistatud spetsiaalsest klaasist ning on üliväikese refraktiivsuse indeksiga. See omakorda tähendab, et pildid on teravad ning kontrastsemad, kuna kromaatiline aberratsioon on viidud miinimumini.

  VC (Vibration Compensation) pildistabilisaator
  Unusta ära udused pildid, kuna ei ole võimalik kasutada piisavalt lühikest säriaega või statiivi. Tamroni VC (Vibration Compensation) silub need väikesed liikumised, mis tulevad statiivita käest pildistades.
  Sinu e-mail *
  Küsimused
  *
  Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

  Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
  Zoom
  Lisaks soovitame
  Marumi DHG Super Lens Protect 67mm38.90€ Osta
  Marumi DHG-UV 67mm29.90€ Osta
  Marumi EXUS UV 67mm49.90€ Osta
  Marumi Super DHG-UV 67mm38.90€ Osta