Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » ZEISS Batis 18mm f/2.8 Sony E
ZEISS Batis 18mm f/2.8 Sony E
Suurenda
Zoom
   1499.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 50 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse

“ZEISS Batis 2.8/18 on järjeks kahele esimesele edukale fikseeritud fookuskaugusega objektiivile: ZEISS Batis 2/25 ning ZEISS Batis 1.8/85. Vaatamata eriti laiale vaatenurgale, oleme suutnud saavutada ZEISS Batis 2.8/18 pildikvaliteedi ideaalselt lähedaseks teise kahe Batis objektiiviga,“ ütleb Dr. Michael Pollmann, ZEISS Camera Lenses tootejuht. „Zeiss Batis tooteseeria laiendamisega pakume loomingulistele ning nõudlikele fotograafidele järjekordse professionaalse tööriista,“ ütleb Pollmann.
ZEISS Batis 2.8/18 objektiiviga saavad kliendid nüüd nautida eriti laia vaatenurgaga täiskaadri kaameratele mõeldud objektiivi, mida nad on juba ammu oodanud.

Avarad kasutusvõimalused
Uue ZEISS Batis 2.8/18 pildikvaliteet on muljetavaldav. Oma 99-kraadise diagonaalvaatenurgaga, on see objektiiv ideaalne töövahend unikaalsete jäädvustuste jaoks maastiku, arhitektuuri ning astrofotograafias. Samuti ka muljetavaldavate interjöörivõtete jaoks väikestes ruumides,“ jätkab Pollmann.

Omadused nõudlikule kasutajale
Sellel laia vaatenurgaga objektiivil on 11 elementi 10 grupis ning järgitakse ZEISS Distagoni optilist disaini. Neli läätse on mõlemalt poolt asfäärilised ning seitse on tehtud spetsiaalklaasidest. Ujuvate elementide disain võimaldab püsivalt tagada kõrge pildikvaliteedi valitud fookuspunktis – lähimast teravustamiskaugusest kuni lõpmatuseni.

Uus ZEISS Batis 2.8/18 omab ka uuenduslikku OLED displeid, millelt saab näha teravustamiskaugust ning teravussügavuse ulatust olenevalt avaarvust ja kasutatava kaamera sensorist. „Digitaalset displeid on lihtne lugeda isegi halbades valgustusoludes,“ selgitab Pollmann. Kiire ja vaikne AF-süsteem hoiab valitud objekti teravalt fookuses. Lisaks autofookusele võimaldab kummeeritud teravustamisrõngas ka täpset käsitsi teravustamist. Sellega võimaldatakse fotograafile täielik loominguline vabadus kompositsiooni valikul. ZEISS Batis objektiivid on varustatud tihenditega kaitseks tolmu ja ilmastikuolude vastu – see võimaldab nende kasutamist ka keerulistes oludes. ZEISS Batis objektiivid toetavad kõiki praeguste E-mount kaamerate funktsioone ja seadeid.


Tehnilised andmed:

  • Fookuskaugus: 18 mm
  • Sobivus: Sony-E hübriidkaamerad
  • Ava vahemik: f/2.8 – f/22
  • Läätse elemente / gruppe: 11/10
  • Fokusseerimisvahemik: 0.25 m (9.8 “) – lõpmatus
  • Kaugus esiläätsest teravuspunktini: 0.17 m (6.7 “) – lõpmatus
  • Vaatenurk 3) (diag. / hor. / vert.): 99° / 90° / 67°
  • Pildivälja diameeter: 43.3 mm (1.7 “)
  • Pildiväli lähivõttel (MOD) 3): 227 x 340 mm (8.9 x 13.4 “)
  • Suurendus (MOD): 1:9.5
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).