Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Sirui Videokit 2 N-3004X+VH-10
Sirui Videokit 2 N-3004X+VH-10
Suurenda
Zoom
   399.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 14 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
Korralik komplekt nõudlikumale fotograafile. Sirui N-3004x statiivi on X-seeriast ja tähistab võimalust statiivi konverteerida kergelt üksjalaks. Tugev alumiiniumist statiiv suudab kanda kuni 18kg raskust. Nagu kõigil Sirui statiividel on ka N-3004x mudelil integreeritud piigid, mida saab vajadusel välja keerata.

N-3004x statiiv/üksjalg:
  • kaal: 2.33kg
  • materjal: alumiinium
  • statiivi töökõrgus: 16-175cm
  • üksjala töökõrgus: 47-175cm
  • pikkus kokkupandult: 51cm

Selleks, et luua professionaalse väljanägemisega videoid, on vaja videopead, mis võimaldab sujuvat liikumist ja üleminekuid. Sujuvaks panoraamimiseks ja kallutatamiseks mõeldud SIRUI VH-10 Professional Fluid videopeal on vedeliksüsteem. Panoraamimisel esinev vastukaalutakistus loob sujuva horisontaalliikumise ja kallutusmehhanismi hõõrdumist on võimalik kohandada ilma vahesammuta. Kuna videovarustus on sageli erinevate mõõtmetega, siis võimaldab vahesammuta hõõrdumise kohandamine valida tehnika raskusele vastava hõõrdeteguri. Kui kallutusmehhanismi hõõrdereguleerimisnupp on seatud võimalikult väikse hõõrdeteguri peale, on videopead võimalik kallutada kiirelt edasi-tagasi (+70º/-90º). Kui kaamera on videopea peale õigesti asetatud, siis hoiab  vedrutoestusel vastukaalutakistusmehhanism kaamerat (kuni 4kg) tasakaalus – videopea jääb liikumatult valitud asendisse. See pakub lisatoestust ja täiustatud kallutusvõimalust. Kui takistust suurendada (pööra regulaatorit päripäeva), on videopea liikumine võimalik muuta sujuvamaks ja kallutamist paremini kontrollida. Kui kombineerida panoraamimis- ja kallutusliikumine dünaamilise pidurdusega, siis on võimalik saavutada väga voolav ja professionaalse välimusega video. Panoraamimis- ja kallutusmehhanism on võimalik lukustada ka liikumatusse asendisse.Horisontaalliikumise täpseks joondamiseks on videopeal kaks vesiloodi – üks videopea põhimikul, statiivi joondamiseks ja teine videopea peal, kaamera loodi seadmiseks. (Ainult Siruil!)


  • Kandevõime: 6kg
  • Vasturaksus: 2kg
  • Vesilood: 2tk
  • Mõõdud: 365 x 145 x 95 mm
  • Kaal: 900g
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).