Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

E-poest ostetud kauba tagastamisõigus on 14 päeva
Print
Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Fotoluksi veebipoest ostetud kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on tarbijale üle antud. Tarbijaks peetakse füüsilist isikut, kes on ostnud Fotoluksi e-poest kaupa või teenust, mis ei seondu tema majandus- või kutsetegevusega.


Ostes Fotoluksi e-poest, nõustub tarbija tagastusõiguse kasutamiseks järgnevate tingimustega:

1. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Fotoluks järgib kasutamise väljaselgitamisel mõistlikkuse põhimõtet, mis tähendab, et kui toote sobivuse selgitamiseks on vajalik toote kasutamine, siis loetakse seda kasutamata tooteks. Tarbija peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda võimalikult vähe kahjustades. Kui pakend ei ole avatav, siis ei pea tagastatav toode olema originaalpakendis.

2. Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama avalduse Fotoluksi e-poe aadressil info@fotoluks.ee, mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist.

3. Tarbija kohustub kandma kauba tagastuskulud 10€ ulatuses, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele (st ei olnud tellitud toode).

4. Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.

5. Fotoluks AS kohustub viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul peale lepingust taganemise teate saamist, tagastama tarbijale tagastatud kauba eest tasutud summa.

6. 14-päevane tagastusõigus ei kehti arvutitarkvara puhul, mille ümbrise on tarbija avanud.

Tähelepanu!
14-päevane tagastusõigus ei kehti kaubale, millele tarbija ise Fotoluksi poodi järele tuleb ning samuti järelmaksuga ostetud kaubale, mis pärast järelmaksu lepingu sõlmimist kliendile Fotoluksi kaupluses üle antakse. Kui mistahes Fotoluksi e-poe sätestatud tingimus raskendab tarbijal lepingust taganemise õigust võrreldes Võlaõigusseadusega, on see tingimus tühine. 14-päevane tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole Fotoluksi e-poe eripära.

Lisainfo: info@fotoluks.ee

E-poest ostetud kaubale: 14 päeva tagastusõigust