Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Polaroid saab uut hingamist juurde! Tagasi

Lisatud 20.09.2017

Project Impossible missioon on täidetud – Polaroid film ja ikooniline kiirpildikaamera on ellu äratatud ning populaarsem, kui kunagi varem - elagu uus Polaroid Originals!

 

Ajal, mil oleme harjunud sellega, et pildid salvestatakse digitaalsetena mälukaartidele ja kõvaketastele, annab kohene väljatrükk peaaegu maagilise kogemuse. Nupuvajutuse järel saate kohe jälgida kujutise ilmumist paberile.

Polaroid Originals kaubamärk toob uue elegantse kujunduse ning paremate omadustega filmi. Foto mõõdud ning ilmutusprotsess jäävad endisteks. Polaroid Originals filmid on saadaval värviliste ja mustvalgetena ning lisaks nagu varemgi mitmete erikujundustena. Samaaegselt tutvustame ka täiesti uut, ent siiski hästi tuntud kaameramudelit – Polaroid Originals OneStep 2!

Unustage suum, autofookus, stabilisaator ja Wi-Fi. Selle kaameraga olete tagasi seal, kust kõik algas. OneStep 2 objektiiv on fikseeritud fookusega ning seadistatud võttekaugusele alates 60 sentimeetrist kuni lõpmatuseni. Seega – selfie´dest maastikuvõteteni. Automaatne säriseadistus ning välklamp teevad uue kaamera sama kasutajasõbralikuks, kui selle 40 aasta tagune eelkäija. Väljanägemine on sama ajatu ning lihtne, uuendustest on lisandunud viitvõte ja aku laadimine USB kaudu. Polaroid OneStep 2 kaameras saab kasutada mõlemaid, uue generatsiooni Polaroid Originals ning The Impossible Project filme.

Polaroid loodi 80 aastat tagasi ameeriklase Edwin Land´i poolt ning 1977 tutvustati kasutajasõbralikku kiirpildikaamerat Polaroid OneStep. Kaamerat saatis suur edu ning tänu selle populaarsusele selliste poppiidolite ning fotograafide hulgas nagu näiteks Andy Warhol, Helmut Newton ja Robert Mapplethorpe, sai Polaroid ihaldatud aksessuaariks igal üritusel.

Paraku sai digitaalsete kaamerate saabumine Polaroidile ning tema kiirpildikontseptsioonile hukutavaks. Vähemalt nii tundus see sajandivahetusel, kui müügimahud langesid järsult ning 2008. aastal tootmine lõpetati. Grupp entusiaste võtsid tootmise üle ja sündis The Impossible Project, millest sai alguse Polaroidi kaamerate taassünd.Viimastel aastatel on The Impossible Project müünud klassikalistes Polaroid formaatides kaameraid ning filme järjest kasvavas mahus. 2017. aasta kevadel omandas ettevõtte suurim osanik Polaroidi nime kasutamise õigused ning muutes nimeks Polaroid Originals, on kaubamärgiga jälle tagasi seal, millega kord alustati!

Polaroid OneStep 2 kaamera saabub müügile hilissügisel ja orienteeruv müügihind saab olema ca 125€.

Polaroid OneStep 2 omadused:

Lihtne käsitleda tänu automaatsäritusele ja fikseeritud fookusele.

Teravusulatus 60 sentimeetrist lõpmatuseni.

Sisseehitatud välklamp.

Viitvõte.

Aku laadimine USB kaudu.

Saab kasutada Polaroid Originals ja The Impossible Project filme.

10.01.2019 - Värskendame: digitaliseeri oma vanad videokassetid Fotoluksis!
16.12.2018 - Tule tööle Tallinna Fotoluksi kauplusesse!
10.12.2018 - Fotoluksi kaupluste pühadeaegsed ja aastavahetuse lahtiolekuajad
03.10.2018 - Värskendus! Kuvari värvid paigast ära?
28.08.2018 - Teeme vahetust: too vana 18-55mm komplektiobjektiiv meile ja saad uue Sigma objektiivi 50€ soodsamalt!
22.07.2018 - Värskendame uudist: meie juures saab vanu slaide skännida!
21.07.2018 - Dokumendifotod kohe kätte Tallinna ja Tartu Fotoluksist!
20.07.2018 - Binokkel - kuidas ja millist valida?
30.06.2018 - Sensor puhtaks kiiresti ja kvaliteetselt!
22.06.2018 - Jaanipäeva lahtiolekuajad Fotoluksi kauplustes

Uudised »