Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Sony a6300 + 18-135mm Kit, ...
Sony a6300 + 18-135mm Kit, must
Suurenda
Zoom
   1199.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 40 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse

Kauba peale Fotoluksist:

 • Sensor: 24.2 megapikslit, Exmor CMOS APS-C 23,5 × 15,6 m, lõikefaktor 1,5x
 • Bajonett: Sony-E
 • Maksimaalne pildi resolutsioon: 6000 x 4000px
 • ISO ulatus: 100 – 25600 sammuga 1/3 EV. Laiendatav kuni ISO 51200
 • Värviruumid: sRGB, Adobe RGB
 • Säri: 1/4000-30 sek, BULB
 • Sarivõte: maks 11 kaadrit/sek, puhver JPEG: kuni 44 kaadrit; RAW: kuni 21 kaadrit
 • Videorežiim: [4K UHD] 3840 × 2160 30p/25p
 • Pildiotsija: OLED 2 359 296 pildipunkti, kaadri kattuvus 100%
 • LCD-ekraan: TFT LCD 3", 921000 pildipunkti
 • Mälukaardi tüüp: SD-SDXC; Memory Stick PRO,XC,PRO-HG
 • GPS: ei
 • Aku: NP-FW50
 • Kere: mangeesium, 66.9 x 120 x 48.8 mm
 • Kaal: 404g (729g koos objektiiviga)
Komplektis: Sony E PZ 18-135mm f/3.5-5.6 OSS, a6300 kere must, NP-FW50 aku, AC-vooluadapter, kerekork, rihm, microUSB kaabel


24,2-megapiksline EXMOR CMOS sensor
Uus 24,2-megapiksline EXMOR CMOS sensor tõstab pildikvaliteedi latti veel kõrgemale. Tänu madalamale vaskjuhtmete kihile ning parendatud ahelatele on valguse kogumine tehtud veel efektiivsemaks. Tulemuseks võimalus kasutada vähendatud müraga kuni ISO 51 200 tundlikkust. Vase kasutamine tõstab sensorilt info lugemise kiirust, mis omakorda võimaldab ka 4K või FullHD 120p videosalvestuse.

Kiire BIONZ X™ pildiprotsessor
Pildiprotsessori töö kaameras ei ole ainult info pakkimine arusaadavasse vormi. Pildiprotsessori töö hulka kuulub ka esmane pildiparandus vastavalt kaamera ning objketiivi omapäradele. Uus BIONZ X protsessor kasutab difraktsiooni vähendavat tehnoloogiat, alapõhist müraeemaldust ning palju muud - seda kõike selleks, et kõik 24,2 miljonit pikslit oleks võimalikult täpse andmestikuga ning madala müraga.

425 faasituvastusega teravustamispunktiga
Kaamerea pildisensoril on kokku 425 faasituvastusega teravustamispunkti, tihedalt paigutatud ning kattes kogu sensoriala. Tänu sellele osaavutatakse veel parem jälgiv teravustamine kogu kaadri ulatuses.

Ülikiire sarivõttega
See kaamera võimaldab ülikiiret sarivõtet - kuni 11 kaadrit sekundis teravust ning säri pidevalt mõõtes ning kuni 8 kaadrit/sek Live View ajal, samas minimaalse ekraaniviivisega.

Kiire hübriidne teravustamine
a6300 hübriidkaamera, kombineerides tihedalt paiknevad teravustamispunktid kiire Bionz X pildiprotsessoriga, saavutab 0,05 sek kiirusega teravustamise ning hoiab ka kiirelt liikuvad subjektid teravana.

XGA OLED Tru-Finder™
Soovid juba filmides või pildistades näha, kuidas kaader talletatakse? See on imelihtne tänu 2,4 megapikslisele OLED pildiotsijale, mis loomutruult kuvab kogu vajaliku info fotograafile/videograafile. Pildiotsijal on 100% kaadri kattuvus, 0,7× suurendus, hea värviedastus ning kiire kaadrisagedus - lihtsalt veel parem, kui optiline pildiotsija.

4K kaamerasisene videosalvestus
Sony a6300 võimaldab kaamerasiseselt salvestada 4K videot (4K UHD 3840 × 2160 25p). Selle teeb eriliseks full pixel readout funktsionaalsus, kusloetakse kõikide pildipunktide andmed üles. Sedasi saavutatakse suurem lahutusvõime ning detailsus, kui tavalises 4K videos. Lisaks, tänu XAVC S5 formaadile saab 4K videot salvestada kuni 100Mbps andmetihedusega.

100/120 kaadrit/sek aegluubis FullHD video
a6300 toetab ka FullHD aegluubis videot 100 / 120 kaadrit/sek ning seda taasesitada 4×/5× aeglasemalt 25p või 24p režiimis.

S-Gamut3.Cine/S-Log3, and S-Gamut3/S-Log3
Tänu uutele profiilidele on dünaamiline ulatus suurendatud 1300%, et tagada veel sujuvamad gradatsioonid, värvikorrektsioonid ning lihtsam kasutamine. S-Log3 gamma tonaalne taasesitus on parem just varjudest keskmise ereduse juurde (18%). Lisaks annab see koos kaamera 14-bitise dünaamilise ulatusega lihtsalt lummavad tulemused.

"Puhas" HDMI väljund
HDMI väljundi kaudu saab edastada välisesse videosalvestajasse pakkimata 4K videosignaali. Lisaks saab selle funktsiooni kasutamise ajal ka videot kaamerasiseselt salvestada.
Tänu komplektis olevale kaablihoidjale ei ole ka ohtu, et filmimise ajal kogemata HDMI kaabel pesast välja tuleb.

Vaikne pildistamine
Vaikse pildistamise režiimis kasutatakse elektroonilist katikut, mis ei tekista vibratsiooni. Tänu helide puudumisele saab kaamerat edukalt kasutada ka looduses pildistades või muudes oludes, kus vaikus on ülioluline.

Ühenda nutiseadmega kiirelt ja lihtsalt, kasutades NFC'd
Vaata ning jaga faile otse tahvelarvutist või nutitelefonist ilma, et peaks kaablite või keeruliste menüüdega pead vaevama. Tänu sisseehitatud NFC moodulile saab ühenduse luua lihtsalt - ainult pane seadmed vastastikku ning ühendus luuakse automaatselt. Kui sinu nutiseadmel puudub NFC, siis saab ühenduse luua käsitsi kasutades WiFi võrku. Lisaks saab nutitelefoni või tahvelarvutit kasutada kaamera juhtimiseks.

Vastupidav magneesiumsulamist korpus
See kaamera on disainitud kasutamiseks ka raskemates oludes - tänu magneesiumsulamist kompaktsele korpusele peab see kaamera vastu ka ekstreemsematele välitöödele. Lisaks on kaamera sisestruktuur, pealmine ning tagumine osa valmistatud samamoodi vastupidavast magneesiumsulamist.

Ilmastikukindel disain
a6300 kaamera on ilmastikukindla disainiga - erinevate lülitite ning rataste taga on lisatud tihendid, hoidmaks niiskuse ja tolmu kaamera sisemusest eemal. Niimoodi saab ka raskemates välitingimustes südamerahuga tööd jätkata.

Sony E-bajonetiga objektiivid
Kasuta pidevalt laienevat Sony E-bajonetiga objektiivide valikut, kaasa arvatud Sony G seeria ning Zeiss objektiive. E-bajonetiga objektiivid sobivad suurepäraselt videosalvestuseks, kuna nende "videosõbralikud" funktsioonid, nagu sujub teravustamine, elektrooniline suum ning ülivaikne ava juhtimine teevad videograafi elu palju lihtsamaks.

Toide USB kaudu
Sony a6300 hübriidkaamera saab kasutada micoUSB pesa kaudu välist toidet - ühendades kaamera arvuti või akupanga taha, saad anda kaamerale vajaliku toite USB pesa kaudu. Niimoodi säästad akut ning kriitilisel hetkel on vajalik vool akus olemas. Lisaks, lülitades kaamera välja, saab sama pesa kaudu ka kaamera akut laadida.
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).